Created with Sketch.

Герої з лав 93 ОМБр «Холодний Яр» показали, як захищають Бахмут

01.11.2022, 20:27

Незламні українські воїни продовжують перемелювати переважні сили ворога на Донеччині, морозний степовий ґрунт всіяний тисячами трупів.

Відповідний фото- і відеозвіт із найгарячішої точки фронту оприлюднила у Facebook пресслужба 93 Окремої механізованої бригади "Холодний Яр", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що наші захисники ціною свого життя не дають російському окупаційно-терористичному контингенту наблизитися до Бахмута, який став справжньою фортецею.

«Це місто з травня під постійними обстрілами. У серпні загарбницькі війська РФ впритул підійшли до Бахмута. Люди масово виїжджають звідти, але є і ті, хто залишається. Не всі підтримують Україну, дехто досі чекає на "русский мир". Історія оборони Бахмуту – це історія величі та сміливості наших армійців, що докладають неймовірних зусиль, аби не пустити російські окупаційні війська просуватися далі.

Кажуть, 93 бригада "Холодний Яр" – це бетон. Це правда. А Бахмут – наша фортеця, такий собі останній бастіон. Іде війна. Противник намагається взяти нас приступом, а ми йому заважаємо, не даємо захопити ні Бахмут, ні сусідні населені пункти», – повідомили у пресслужбі фронтового підрозділу Збройних Сил України.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що бійці 10 гірсько-штурмової бригади показали, як методчино ліквідують російську нечисть у степах Донбасу.

Читайте також
ДШВ підтвердили, що пішли в наступ на Півдні
Війна
Війна в Україні зайшла у глухий кут: похмурий прогноз від The Times
Війна
ISW викрив масштабну брехню Генштабу рф про «успіхи» на фронті
Війна
Покровськ фактично окуповано. Співзасновник DeepState пояснив, куди далі підуть росіяни
Війна
Зелемський здає Україну ворогу. росіяни окупували Бондарне на Донеччині – DeepState
Війна
Зеленський здає території путену
Війна