Created with Sketch.

Ґешефти на крові українців досягли глобальних розмахів

20.08.2024, 13:41
Фото: Facebook

Жертва захищає свого вбивцю. Це звична поведінка дурнів, які несвідомо стали спільниками злочину, але свідомо відчувають свою провину.

Подвійна мораль — один зі стовпів постсовєцького суспільства, особливо в Україні. Війна ж виявила страшну бездушність величезної маси нашого населення, прикриту фіговим листочком сентиментального лицемірства — і від того ще більш огидну:

Треба було знайти привід для зради — вишукали під мікроскопом. Треба знайти виправдання зраді — перелопатять купу гною, гори трупів і битої цегли — і знайдуть; цим «шукачам ні тієї правди» пальця до рота не кладіть, — відкусять по шию.

І байдуже, що така поведінка коштує комусь життя, здоров'я і статків і перетворює країну на руїну: «Я — в доміку, моя хата з краю».  Ось тільки, коли у домік чи хатку залітає ракета чи чмобік якийсь заскакує — здіймають очі до неба: «Боженька, за шо нам усе це, шо ми такого плохого здєлали?!».

А які ж справи у «русскіх»? Їх виховувало московське государство — тобто панівна меншість, яка мала абсолютну владу і попервах завдяки Орді, що сформувала й підтримувала ядро майбутньої імперії зла.

Потім завдяки carte blanche, котре їй давало налякане зовнішніми загрозами суспільство, вбивалися у макітри підданих московських князів/царів/генсеків «скрєпи». А згодом вони вже вбивали їх у голови своїх чад.

Від українців же вимагають, щоби вони до всього доходили своїм розумом, усупереч тиску чужої тоталітарної держави й чужого етносу, що всівся їм на голову. А не дійшли — значить на звалище історії, бо хто сам до всього допетрав, тому зась «ущємлять окупантів» і продуктів окупації.

Читайте також
ЗОНА КОМФОРТУ – СТРАЖДАННЯ
Життя
Усі герої книжок про Вінні-Пуха мають яскраво виражені психічні розлади
Життя
Науковці з'ясували ідеальну частоту інтимних стосунків
Життя
Без мобільного інтернету люди стають щасливішими — науковці
Життя
Московити нездатні звільнитися від страждань
Світ
Час для розтину незвіданої «руzzкой» душі
Історія