Created with Sketch.

Грузія зближується з РФ попри багаторічну окупацію і війну

11.09.2021, 16:45
Фото: Anadolu Ajansi

На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.

Таку інформацію опублікувала пресслужба на сайті уряду південнокавказької республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклі Ґарібашвілі, інфраструктурний об'єкт протяжністю 9 кілометрів є унікальний за своїми параметрами.

«Тунель, який прориють під Хрестовим перевалом, — від села Цкере до села Кобі — одна з найскладніших інженерних споруд нової дороги. Його діаметр становить 15 метрів. Головна мета проєкту — зв'язати туристичну місцевість Ґудаурі з російським кордоном, звідки до нас все частіше приїжджають відпочивальники», — прокоментував будівництво очільник грузинського уряду.

На думку Іраклі Ґарібашвілі, поява між двома країнами нового тунелю має позитивно вплинути на відносини Тбілісі з Москвою, адже об'єкт покликаний покращити безперебійне пересування туристів і вантажного транспорту крізь Кавказький гірський хребет.

«Щодня вказаним шляхом пересувається по 3-4 тисячі автівок, 30% з яких — вантажні. У зимовий період дорога часто закривається через небезпеку сходження лавин. Однак у майбутньому, не пізніше 2024 року, ми сподіваємося вже не мати такої проблеми», — зазначив прем'єр-міністр.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.

Читайте також
Зелімхан Яндарбієв: Мир за будь-яку ціну — філософія раба
Історія
Вірменія проситься в ЄС, але її навіть не запрошують
Світ
Іран готовий ввести свої війська до Вірменії
Світ
У Сакартвело анонсували загальнонаціональний страйк за нові вибори
Політика
Силовиками Сакартвело керують із Москви — ексначальник спецпризначенців
Політика
Протести у Тбілісі нагадують Євромайдан і не є революцією
Політика