Грузія перестала бути безпечною країною, — соратник Саакашвілі

СВІТ
03.08.2021, 08:01
Грузія перестала бути безпечною країною, — соратник Саакашвілі

Відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.

Таку заяву місцевому виданню "რადიო თავისუფლება" зробив соратник Міхеїла Саакашвілі та голова Єдиного національного руху Ніка Мелія.

На думку грузинського опозиційного політика, показовим у цьому плані є нещодавнє жорстоке вбивство 31-річної вчительки з Австралії на горі Мтацмінда.

«Тбілісі з кожним днем ​​стає все більш небезпечним для життя містом, повторюю — для життя! Уряд країни наскрізь корумпований і знаходиться у змові з кримінальним світом. Тепер на вулицях нашої столиці небезпечно перебувати не тільки його мешканцям, але й поодиноким іноземцям, які підтримують занепалу від пандемії туристичну галузь Грузії власним коштом. Якщо так піде далі, у Тбілісі пануватиме не Конституція, а суворі "закони" кримінального світу, як у 1990-х, чого допустити ніяк не можна», — висловився Ніка Мелія.

Також соратник Саакашвілі, не соромлячися політичного переслідування, назвав винних у невтішній для його батьківщини ситуації — партактив "Грузинської мрії", що нині знаходиться при владі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний уряд Грузії переконує Євросоюз у сповідуванні "правильних" ​європейських цінностей.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
НАБУ і САП повідомили нардепу з Полтавщини про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.
07 вересня, 18:41
Політика
Поліція Київщини відкрила кримінальне провадження
04 вересня, 13:15
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08