Created with Sketch.

Інґерманландія стане вільною після перемоги України

26.03.2022, 08:48
Фото: Facebook

Політемігранти-регіоналісти з Санкт-Петербурга підтримали Україну у борні проти московитських загарбників, вийшовши на мітинг у Фінляндії.

Відповідний фотозвіт на своїй Facebook-сторінці виклав представник руху "Вільна Інґрія" ("Свободная Ингрия") Валдіс Тепес, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Спонтанна акція відбулася у центрі найбільшого міста Північної Фінляндії – Оулу, – до якої також долучилися і поодинокі мешканці.

«Наша мета – донести до фінського суспільства недостатність нинішніх заходів економічної протидії російській агресії. Під свинцевим небом міста Оулу активісти "Вільної Інґрії" відкрито підтримали Україну», – зазначив Валдіс Тепес.

Політемігрант додав, що після перемоги Києва над Москвою, його батьківщина також має здобути власну свободу.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", країни Балтії хочуть заборонити кораблям РФ заходити у свої порти.

Читайте також
«Одна мета, одна ціль»
Історія
Білорусь: між ілюзією змін і реальною боротьбою
Політика
У Кременчуці відбувся автопробіг до Дня Збройних Сил України
Війна
1 грудня 1991 року більшість жителів нині окупованого Криму виступили за Незалежність України
Політика
Особовий склад Полку Каліноўського відзначили нагородами
Війна
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія