Created with Sketch.

Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому

02.07.2021, 10:37

Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.

Про це свідчить резолюція (публічний білль) під №SCR71-Sca (1R), днями ухвалена Сенатом штату Нью-Джерсі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Відомо, що з 40 присутніх на черговій сесії свої голоси "за" віддали 35 законотворців, "проти" чи "утримався" – 0, не голосували – 5.

Ухвалена резолюція не тільки офіційно визнає Нагірний Карабах незалежною державою ("Республікою Арцах"), але й також засуджує Туреччину з Азербайджаном "за аґресію, розв'язану проти мирного вірменського населення, підтверджуючи прихильність штату Нью-Джерсі визнати геноцид вірмен".

Представники вірменської діаспори у США й окупаційної адміністрації (так званої "Республіки Арцах") уже висловили вдячність, підкресливши, що Нью-Джерсі став 10-м штатом, який підтримав вікову національно-визвольну боротьбу вірменського народу.

«Від імені народу Арцаха і від себе особисто висловлюю щиру подяку Вірменському національному комітету Америки й сенатору Джозефу Лаґані за виконану цілеспрямовану роботу. Альтернативи міжнародного визнання права народу Республіки Арцах на самовизначення немає і ми продовжимо нашу вперту боротьбу за досягнення цієї мети», – прокоментував ситуацію очільник окупаційної адміністрації Араїк Арутюнян на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.

Читайте також
Народ кумиків забажав вийти зі складу окупованого росією Дагестану
Світ
Вірменія зближується з Кіпром, побоюючись появи Великого Турану
Світ
Сакартвело як експериментальна політична лабораторія Кремля
Опінії
Захід бере під броньоване крило Вірменію
Світ
Хибний шлях Сакартвело, яким могли піти й ми
Політика
80 роковини з дня депортації чеченців та інгушів сталінським режимом
Історія