Created with Sketch.

Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому

02.07.2021, 10:37

Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.

Про це свідчить резолюція (публічний білль) під №SCR71-Sca (1R), днями ухвалена Сенатом штату Нью-Джерсі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Відомо, що з 40 присутніх на черговій сесії свої голоси "за" віддали 35 законотворців, "проти" чи "утримався" – 0, не голосували – 5.

Ухвалена резолюція не тільки офіційно визнає Нагірний Карабах незалежною державою ("Республікою Арцах"), але й також засуджує Туреччину з Азербайджаном "за аґресію, розв'язану проти мирного вірменського населення, підтверджуючи прихильність штату Нью-Джерсі визнати геноцид вірмен".

Представники вірменської діаспори у США й окупаційної адміністрації (так званої "Республіки Арцах") уже висловили вдячність, підкресливши, що Нью-Джерсі став 10-м штатом, який підтримав вікову національно-визвольну боротьбу вірменського народу.

«Від імені народу Арцаха і від себе особисто висловлюю щиру подяку Вірменському національному комітету Америки й сенатору Джозефу Лаґані за виконану цілеспрямовану роботу. Альтернативи міжнародного визнання права народу Республіки Арцах на самовизначення немає і ми продовжимо нашу вперту боротьбу за досягнення цієї мети», – прокоментував ситуацію очільник окупаційної адміністрації Араїк Арутюнян на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.

Читайте також
80 роковини з дня депортації чеченців та інгушів сталінським режимом
Історія
Кадиров може бути при смерті, – представники ЧРІ
Світ
Інгуський національний рух створює власне військо
Світ
Вірменські політики закликали уряд США ліквідувати терориста Путіна
Світ
Адиґи планують зробити Краснодар столицею своєї держави
Світ
День пам'яті жертв примусового виселення інгушів і чеченців
Історія