У Карабасі активізувалися вірменські «партизанські загони»

СВІТ
28.12.2020, 12:14
У Карабасі активізувалися вірменські «партизанські загони»
Фото: Savash

Вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.

Про напад незаконних збройних формувань самопроголошеної "Республіки Арцах" на азербайджанські блок-пости у Ходжавендському районі напередодні повідомило міністерство оборони Азербайджану.

У наслідок інциденту загинув один військовослужбовець – Елмір Ґенбаров Раїл-оглу, ще один – солдат Емін Алієв Сулейман-оглу отримав поранення.

«Після надання першої допомоги, пораненого бійця Збройних сил Азербайджану евакуювали до медичного закладу; наразі його життю нічого не загрожує. Наші війська ліквідували 6-х учасників незаконного вірменського збройного угруповання. У разі повторення, азербайджанська армія вживатиме рішучих заходів», – прокоментували подію у міноборони Азербайджану.

Своєю чергою, в Єревані на офіційному рівні відкинули звинувачення, заявивши, що Баку "варто розібратися з присутніми у Карабасі сирійськими найманцями та не провокувати нову війну".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на території Нагірного Карабаху, підконтрольного вірменським окупаційним силам, підірвався російський офіцер із так званого "миротворчого контингенту".

Читайте також:
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56
Терористичне угруповання "Ісламська держава" привласнило вбивство "кадировця" у середмісті Джохара (Грозного).
01 січня, 09:56
На території Нагірного Карабаху, підконтрольного вірменським окупаційним силам, підірвався російський офіцер.
19.12.2020, 13:27