Created with Sketch.

Коли над Білгородом замайорить синьо-жовтий стяг свободи?

24.03.2023, 21:21
Фото: Facebook

В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.

Мовляв, треба переносити війну на територію противника і, як потенційну ціль найчастіше називають Білгород; хоча іноді звучать і інші назви.

Ось і очільник ПВК "Вагнер" Євгеній Прігожін нещодавно заявив про Білгород, як мету анонсованого контрнаступу ЗСУ вже у квітні.

Проте жодного сенсу українській армії наразі захоплювати Білгород (чи якесь інше російське місто) нема, оскільки якогось воєнного значення сам Білгород немає.

Натомість це досить велике місто (приблизно 340 000 населення – прим. авт.), для оточення чи захоплення якого потрібно виділити велике угрупування військ і засобів.

Постачання цього угрупування буде вимагати чималих ресурсів та розтягне наші комунікації, а після захоплення, його потрібно буде ще втримати під неминучими російськими контратаками.

Мовчимо вже про проблему годувати вороже налаштоване цивільне населення і чималі ресурси силовиків, яких потрібно буде скерувати для контролю над ним населенням.

Все це очевидні, в принципі, речі, коли мова йде про перенесення бойових дій на територію ворога, то це – про необхідність нищити російську воєнну техніку, інфраструктуру та особовий склад на їхніх тилових базах, а не захоплювати багатотисячні міста з сумнівними перспективами.

Тому наступ чи навіть наступи ЗСУ будуть саме проти російських військ на наших окупованих землях, з метою винищення ворожих сил та звільнення територій.

Читайте також
Стагфляція у дії
Економіка
Головний вигодонабувач ізраїльсько-іранського конфлікту
Світ
Резервацію для українців створять в окупованому Башкортостані
Світ
Громадяни стали менше допомагати армії
Економіка
Перший пішов: путін призначив штабного щура ґауляйтером Тамбовщини
Політика
Окупанти примусово мобілізують українців у Запорізькій і Херсонській областях
Війна