Після розвалу СССР ненависний путінському режиму Північноатлантичний альянс заповзявся рятувати від голодного вимирання населення РФ.
Якраз у ці січневі дні 1992 року лідери західних демократій на чолі з американським президентом Джорджем Бушем-старшим організували спеціальну операцію під кодовою назвою "Provide Hope".
Вона тривала майже рік і за весь час "агресивний і підступний" блок НАТО силами ВПС США виконав 282 рейси, доставивши 7012 тонн продовольства і медикаментів до Москви.
До операції залучалися як військово-транспортні літаки C-5, C-130 і C-141, так і цивільні авіалайнери, зафрахтовані американським міністерством оборони.
Спочатку допомога виділялася із запасів, що залишилися після війни у Перській затоці, яку порівну розділили між республіками колишнього СССР; затим перейшли до постачання так званих "ніжок Буша".
Роками порожні прилавки заповнили замороженими курячими стегенцями зі США – дешевим і доступним джерелом тваринного білка, якого так потребувало населення померлої "наддержави".
Подібну ситуацію деякі аналітики вже прогнозують для теперішньої РФ, влада якої чимдуж прагне наслідувати агресивну зовнішню і репресивну внутрішню політику, забуваючи про наслідки й не пам'ятаючи власне недавнє минуле.
Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський "бункерний щур" нині у геополітичній безвиході, а стратегії порятунку як такої у нього немає.