Created with Sketch.

Легалізація вогнепальної зброї в Україні на часі

22.06.2022, 09:08
Фото: 24 Канал

Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.

Із такою пропозицією виступив фаховий юрист, член Центрального Проводу політичної партії "Правий сектор" і фронтовий боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Вадим Єрмілов.

За його словами нинішнє збройове вітчизняне законодавство зроблене, щоби максимально ускладнити процедуру отримання, зберігання і використання вогнепальної зброї навіть для власної самооборони.

«Чиновники з лав МВС, політики та можновладці навпаки, як ми бачимо, намагаються постійно відмахуються статистикою злочинів, скоєних із використанням вогнепальної зброї, аргументами, що суспільство ще не готове до такого кроку і, що українцям треба час, аби навчитися терпіти один одного і не перестріляти при найпершій нагоді. Але відсутність зброї у широкого загалу населення створила великі проблеми у перші дні повномасштабної війни, які всі бачили неозброєним оком. Неспроможність швидко розгорнути мережу самооборони у прифронтових містах і національного спротиву в окупованих регіонах.

Але найстрашніший і найкривавіший аргумент за легалізацію вогнепальної зброї народився на окупованих територіях Київської області, де після відступу російських військ були знайдені чисельні докази злочинів проти беззбройного мирного населення. Власне, криваві події російського вторгнення довели, що кожен громадянин України має право захистити себе, свою родину, майно, свою незалежність зі зброєю в руках. У підвалах і катівнях Бучі не було чиновників з дозвільної служби, там були люди зі зброєю і без. Там були кати та жертви. Там були ті, хто за допомогою зброї мав право задовольняти свої садистичні потреби та ті, хто не мав більше жодних прав. Наш рух завжди виступав за легалізацію зброї та право громадян на самозахист», – зазначив член Центрального Проводу політичної партії "Правий сектор" Вадим Єрмілов.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вільне володіння зброєю зробить життя безпечнішим, адже злочинець спершу, ніж нападати на жертву, тричі подумає, чи має вона пістолет.

Читайте також
Бережіть солдат, вони — сіль української землі
Опінії
Як маленьке Чутове подає приклад Полтаві?
Полтава
Селяни Великих Сорочинців присоромили полтавських «зелених ямщиків»
Полтава
Політика захисту національної спадщини
Опінії
Побратими знімають фільм про Героя України Тараса Хаммера
Опінії
Іншого виходу в українців, окрім як боротися, нема — фронтовик ЗСУ
Війна