Created with Sketch.

Лиш Україна під проводом керманича-українця здатна перемогти

02 травня, 07:01
Фото: Facebook

У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.

Боротьба із ксенофобією, расизмом, нацизмом титульної нації на тлі безпардонної й усеохопної українофобії та іноземної інтервенції спрямована на руйнування автоматизму процесів колективної свідомості. Вона призводить до катастрофічного уповільнення реакцій на смертельно небезпечні виклики.

Ми інстинктивно й автоматично відсмикуємо руку, коли торкаємося гарячого, а не чекаємо, поки вона почервоніє й обвуглиться, засмердівши смаленим. Ми не міряємо поверхню термометром, щоби пересвідчитися, що її температура достатньо небезпечна.

Все працює на рівні рефлексу. А індивіди, що мають зависокий больовий поріг, або взагалі не відчувають болю, хоч і не страждають від травм і опіків, але й живуть недовго.

Нав'язування безмежної толерантності до всього іншоетнічного у поєднанні з дегуманізацією автохтонного населення (совки, [виши]вата, малароси, рагулі), якого треба неодмінно й негайно зректися. Зректися на користь якихось хороших чужинців.

А отже, вилучення етнічного маркера як головного консолідуючого чинника формує нечутливість до деструктивних інтрузій у національне тіло й уповільнює відповідні реакції. Реакції, що дає фору інтервентам.

Тому, коли нація «в огні окраденая нарешті прочумає», то вже і не встане й розплавиться у казані мультикультуралізму на радість товаріщам «нєважно-какой-национальності». Ви їх знаєте поіменно, вони працюють на ворога.

І до речі: улюблене заняття Москви — дегуманізувати потенційну жертву; улюблене заняття українців — гуманізувати ворога, шукати в ньому щось позитивне. Обидві ці стратегії — аморальні!

Читайте також
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія
Від «Черемухи» на Майдані до «Орєшніка» в Дніпрі
Опінії
20 років тому, 22 листопада 2004 року розпочалася нова глава історії України
Опінії
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Геноцид сам по собі нічому нікого не вчить, а дарма
Опінії
Справжні друзі виявляються лише в скрутні часи, в часи випробувань
Війна