Created with Sketch.

Майбутній склад Держдуми РФ – не легітимний, – Європарламент

17.09.2021, 13:52
Фото: Deutsche Welle

Європейський парламент видав путінському режиму чорну мітку, попередивши про наслідки незаконних виборів до Державної Думи.

Про це йдеться у резолюції, ухваленої більшістю голосів євродепутатів напередодні, 16 вересня, під час пленарної сесії, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, члени Європарламенту закликали уряди 27 країн-членів Європейського союзу не визнавати легітимним майбутній склад Державної думи після виборів 17-19 вересня.

У документі вказується, від 1996 року результати всіх волевиявлень на Московії регулярно фальсифікуються, що було неодноразово задокументовано незалежними спостерігачами.

«Російський режим загрожує миру та безпеці в Європі, продовжуючи систематичні порушення прав людини відносно своїх громадян і агресивну зовнішню політику, включно з незаконною окупацією Криму, кібератакам на інфраструктуру країн-членів ЄС і частим недотриманням норм міжнародного права. Ситуація в РФ стрімко погіршується, оскільки Путін посилює репресії проти демократичних сил із метою змусити мовчати критиків і обмежити свободу мирних зібрань», – йдеться у резолюції європарламентарів.

Більшість депутатів Європарламенту таки прозріли, зазначивши, що путінський режим – це рецесивна авторитарна клептократія на чолі з довічним президентом, оточеним олігархами, яких варто притягти до відповідальності за вчинені правопорушення.

«У зв'язку з цим країнам-членам ЄС слід бути готовими не визнавати новий склад Держдуми й розглянути можливість виключення РФ із низки міжнародних організацій і парламентських асамблей, зокрема ПАРЄ, якщо цьогорічні російські парламентські вибори будуть визнані сфальсифікованими, проведеними з порушеннями демократичних принципів і міжнародного права. Волевиявлення росіян вважати справедливими та прозорими вже просто неможливо, адже влада посилила репресії та знищила будь-яку політичну конкуренцію», – наголошується у резолюції Європарламенту.

Як один із механізмів тиску на Кремль вимагається невідкладно розробити детальну стратегію зниження залежності від вуглеводнів із РФ: до 2030 року імпорт нафти має скоротитися на 78-79%, а газу – на 58-67%.

Нарешті, країнам-членам ЄС пропонується використати свій вплив і закликати до виключення Московії з платіжної системи SWIFT, аби утримати путінський режим від подальшої агресивної поведінки, а також бути готовими цілковито відмовитися від покупки російських вуглеводнів, якщо Кремль і надалі загрожуватиме європейським державам, як це відбувається останні 8 років.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у міністерстві оборони Фінляндії переконані, що РФ готується до нападу на Східну Європу.

Читайте також
Спецслужби рф вербують поляків для дестабілізації перед виборами
Світ
Позаконституційний зрадник України Єрмак навів туману щодо виборів
Політика
Республіканці матимуть монобільшість у Сенаті США
Політика
Зеленськийєрмак готується до виборів
Позиція
Камала Херріс — кандидат путіна і Сі Цзіньпіна
Політика
Американську державну систему не переламає жодна особистість
Світ