У міноборони Фінляндії переконані, що РФ готується до нападу на Східну Європу

СВІТ
10 вересня, 11:44
У міноборони Фінляндії переконані, що РФ готується до нападу на Східну Європу
Фото: YLE

Путінська Московія посилила ядерний шантаж і ядерну риторику з метою залякати сусідні країни та ненависний колективний Захід.

На цьому наполягають автори нової доповіді про стратегію національної безпеки, підготовленої та оприлюдненої міністерством оборони Фінляндії, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Урядовці певні, що ситуація на прилеглих до Балтійсько-Скандинавського реґіону територіях доволі критична, нестабільна і непередбачувана через гібридну активність військ та спецслужб РФ.

«Ні в якому разі не можна виключати застосування найближчими роками Росією військової сили. Росія зміцнює свої позиції та прагне послабити єднання західних гравців. Її метою як і раніше є гібридна модель безпеки в Європі, заснована на розподілі сфер впливу минулого століття. Сáме з цієї причини рекомендується збільшити кількість службовців вітчизняних Оборонних сил до 500 тисяч осіб до кінця поточного десятиліття. Головною сферою їх діяльності має стати відбиття будь-яких гібридних загроз», — йдеться у доповіді міноборони Фінляндії.

Також у документі підкреслюється, що основним театром майбутньої воєнної кампанії Кремль розглядає всю Східну та Північну Європу, перш за все слабкі країни Балтії та нейтральні у Скандинавії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим продовжує постачати терористам з ОРДЛО зброю, бойову техніку та пальне.

вибір редакції
Читайте також:
Учасникам зборів забезпечуються грошове та речове забезпечення
вчора, 11:13
Про це заявив офіційний представник адміністрації президента США
04 грудня, 11:21
Наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів
04 грудня, 10:51
Всі заходи контролюються представниками штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.
03 грудня, 15:30
Росія братиме на себе більший ризик у колишніх радянських та східноєвропейських державах.
24 листопада, 16:09
Генріх Гіммлер пишався б бойовиками ЦАХАЛ, які безкарно вриваються у будинки арабів на Західному березі річки Йордан.
19 листопада, 12:53