Created with Sketch.

Ми маємо допомогти Україні перемогти, – британський міністр із питань Європи Стюарт

30.08.2022, 08:09
Фото: Newsnpr

Путінський режим блефує і марно намагається примусити світ ядерним шантажем всадовити Україну за стіл мирних перемовин, яких не буде.

Про це у відвертому інтерв'ю для литовської редакції видання "Delfi" заявив міністр Великої Британії з питань Європи Ґрегем Стюарт, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Урядовець Її Величності стверджує, стримування російської агресії та всебічна підтримка України мають бути для країн Заходу спільною справою заради уникнення світового конфлікту.

«Постійні ядерні загрози Кремля говорять самі за себе. Вони відбивають характер цього режиму, дезінформації, яку його пропагандисти та так звані дипломати проводять у всьому світі, припускаючи, що демократична Україна є якоюсь "нацистською державою", коли насправді це – поведінка росіян. Сьогоднішня росія найбільше нагадує поведінку нацистської держави під час Другої світової війни. Тому ми не можемо допустити того, що переможе росія, а Україна програє, навпаки, ми всі маємо сприяти перемозі України», – зазначив Ґрегем Стюарт.

Британський міністр додав, що його країна спільно зі США і балтійськими союзниками по НАТО абсолютно сповнені рішучості зробити все від них залежне, аби українці не просто встояли у війни, а здобули омріяну перемогу над агресором.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Пентаґон юридично і остаточно закріплює свою участь у російсько-українській війні.

Читайте також
Нелегітимний узурпатор познущався із президента США
Політика
Мелоні звинуватила путіна у дешевій пропаганді
Політика
Трамп відрядив перемовників у Дамаск
Політика
Бріджит Брінк наслідувала принципи й цінності свого батька-прокурора
Опінії
Скасування антиросійських санкцій в обмін на українських бранців Кремля
Політика
Всі засуджують Стівена Віткоффа за промосковські наративи
Політика