Created with Sketch.

Мусимо воювати не кількістю, а умінням — фронтовик ЗСУ

25.02.2024, 19:02
Фото: Facebook

У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.

Своєю думкою безпосередньо з передової на Запорізькому напрямку поділився ветеран АТО/ООС, а нині боєць тактичної групи «С» (Сальвадор) Сил Територіальної оборони ЗСУ Олександр Писаревський. Він стверджує, що московитів нам не здолати живою силою, потрібна інша тактика зі стратегією.

Як приклад захисник України наводить досвід іспанського війська під командуванням генерала Франсіско Франко, яке поступалося ворогу у кількості солдатів і зброї. Проте перемогти все ж вдалося перш за все завдяки вірному застосуванню умінь та навичок вишколеної армії патріотів.

«У зв'язку із поточними справами на фронті пригадалася одна історія... Що цікаво, на початку Громадянської війни в Іспанії націоналісти мали у чотири рази менше сил, ніж республіканці, але примудрились наступати й за рік взяти під контроль дві третини території країни. Вже в листопаді 1936 року вони взяли в облогу Мадрид.

Тільки уявіть, цілих 2 роки вони не мали переваги ані в силах, ані в засобах, та все одно вели активні бойові дії. Тільки у 1938 році націоналісти зуміли наростити сил більше, ніж у республіканців, а у березні 1939 року остаточно взяли владу в Іспанії. От, що означає воювати умінням, а не числом», — зазначив Олександр Писаревський.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», володіючи високотехнологічними інструментами та мотивованими людьми із вищим ніж у ворога IQ, Сили оборони України застрягли у м'ясорубках за посадки. Лінія фронту відносно статична.

Читайте також
Мобілізація чи рекрутинг?
Війна
Змарнілий Захід втрачає свою перевагу
Світ
Ворог загнав ЗСУ в оперативно-тактичну пастку на Донбасі
Опінії
Хлопці чекають на вузькооких рабів Пу та Ина — фронтовик ЗСУ
Війна
Мобілізовані чоловіки бояться «задачі 200» на Запорізькому напрямку — фронтовик ЗСУ
Війна
Легалізація СЗЧ — прецедент Гнєзділова
Опінії