Created with Sketch.

На Миколаївщині у лимані стався розлив соняшникової олії

17.11.2021, 08:42

В акваторії Дніпро-Бузького лиману на околиці Миколаєва виявили плями від соняшникової олії.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України, інформує агенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер відомо, що фахівці вже відібрали проби води, направивши їх до лабораторії на експертний аналіз.

Ймовірною причиною забруднення водойми вказано прорив трубопроводу під час перевезення соняшникової олії; зазначається, що рідина також потрапила у Чорне море.

«Експертизу у лабораторії проведуть для виявлення вмісту та концентрацій забруднювальних речовин. Також очікується інформація від АМПУ про масштаб забруднення та власника судна. В результаті дослідження проб води та даних про площу розливу будуть розраховуватись збитки, які інспекція пред’явить забруднювачу», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Держекоінспекції.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комунальне підприємство "Житомирводоканал" має сплатити багатомільйонний штраф за завдану шкоду річці Тетерів та її притокам.

Читайте також
«Досить грабувати заповідники!» — біля міністерства довкілля відбувся пікет
Політика
Чи потрібно відбудовувати Каховську ГЕС?
Життя
В Україні хочуть змінити критерії визначення найстаріших дерев
Політика
У рф проговорилися, що витік мазуту з танкерів у Керченській протоці триває
Політика
Копанку під виглядом нарколабораторії виявили у лісі
Кримінал
Нові заповідники у Заводському і руїни у Полтаві
Полтава