Created with Sketch.

Народні депутати запровадили новий податок на землю

02.12.2021, 08:12
Фото: OLX

Вітчизняні парламентарі хочуть загнати у боргове ярмо українців, примусивши сплачувати 1500 гривень за кожен 1 гектар.

Таку норму прописали автори сумнозвісного "ресурсного закону", оприлюдненого на сайті Верховної Ради, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Серед ініціаторів нового нормативно-правового документа є не тільки "слуги неукраїнського народу" (як от Данило Гетманцев, Юрій Арістов чи Андрій Герус – прим. ред.), але й представники опозиції, зокрема соратниця Петра Порошенка Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Відомо, що ухвалений у цілому напередодні закон під №5600 має набути чинності не пізніше 1 січня 2022 року; до того його має підписати президент.

Які ж новації чекають на громадян-власників паїв із наступного року? – Податки доведеться платити навіть тим, у кого ділянка розташована в місті!

Влада і опозиція також "завбачливо" встановили фіксований податок на город/дачу, яка займає загальну площу не менше 0,5 га (тобто, 50 соток – прим. ред.), незалежно від того щό і для яких потреб там вирощується.

Фактично, ухвалений закон завдає нищівного удару по пересічним українцям, котрі зводять кінці з кінцями під час пандемії, продаючи власну городину й виплачуючи чималі податки.

У свідомості нащадків тих, хто пережив 3 штучних Голодомори (1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років – прим. ред.), нові земельні побори – це ніщо інше як спроба Зе-команди повторити жахливий експеримент більшовиків на свій лад, не інакше.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у державному бюджеті на наступний 2022 рік бракує коштів на підтримку аграріїв.

Читайте також
На Полтавщині розпочався сезон збору березового соку
Полтава
Аграріїв Кременчуцького району попередили про покарання за отруєння бджіл
Полтава
Бджоли гинуть із приголомшливою швидкістю, – науковці
Світ
Мешканці Шишацької громади зберігатимуть цьогорічний врожай у льохах
Полтава
УКАБ: найдорожча земля в Україні – на Київщині
Економіка
Обсяги виробництва української сільгосппродукції скоротилися, — Держстат
Економіка