У держбюджеті бракує коштів на підтримку аграріїв, — нардеп Івченко

ЕКОНОМІКА
10 вересня, 07:59
У держбюджеті бракує коштів на підтримку аграріїв, — нардеп Івченко
Фото: Agravery.com

Кабінет міністрів України немає достатнього фінансування для законопроєкту №4046 про підтримку фермерських господарств.

Відповідну інформацію оприлюднив народний обранець із фракції "Батьківщина" Вадим Івченко, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами депутата, який є членом парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики, в уряді вже наобіцяли сільгоспвиробникам стільки, ніби у державної казни України відсутнє дно.

«Автори вказаного закону переконують, що його реалізація дасть можливість фермерським господарствам активніше брати участь у державних програмах підтримки та отримати доступ до кредитних ресурсів... Ініціатива, звісно, гарна. Але у бюджеті на все це грошей фактично немає! Як, напевно, і щодо фінансування закону про підтримку фермерських господарств який може залишитись просто гарною "ініціативою" урядовців», — стверджує Вадим Івченко.

Парламентар додає, наразі величезні проблеми у вітчизняних фермерів і аграріїв пов'язані з викупом земель, якими вони користувалися десятки років до того.

«На перешкоді цьому нерідко стає місцева влада. А також те, що порядок такого викупу, який відповідав би законові, чітко не сформований», — зазначив Вадим Івченко.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь.

вибір редакції
Читайте також:
Трухін - один з «хранителів», одного із бізнесів Зеленського
вчора, 16:20
Зеленський розповів про виплати від Коломойського через офшори та гонорари в конвертах
вчора, 12:15
Володимир Зеленський і Сергій Шефір намагалися в обхід встановленої законом черги забрати гроші зі своїх депозитів "Брокбізнесбанку".
15 жовтня, 17:10
Судячи з усього, Зе-команда полюбляє грати не тільки на нервах виборців і статевими органами по клавіатурі роялю…
07 жовтня, 14:27
Подробиці СБУшної закупівлі на десятки мільйонів гривень
14 вересня, 15:30
Держава обіцяє за попереднє ухилення від податків не карати, але слід поділитися з нею – сплатити 5% за українські та 7% за іноземні активи.
10 вересня, 09:07