У держбюджеті бракує коштів на підтримку аграріїв, — нардеп Івченко

ЕКОНОМІКА
10.09.2021, 07:59
У держбюджеті бракує коштів на підтримку аграріїв, — нардеп Івченко
Фото: Agravery.com

Кабінет міністрів України немає достатнього фінансування для законопроєкту №4046 про підтримку фермерських господарств.

Відповідну інформацію оприлюднив народний обранець із фракції "Батьківщина" Вадим Івченко, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами депутата, який є членом парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики, в уряді вже наобіцяли сільгоспвиробникам стільки, ніби у державної казни України відсутнє дно.

«Автори вказаного закону переконують, що його реалізація дасть можливість фермерським господарствам активніше брати участь у державних програмах підтримки та отримати доступ до кредитних ресурсів... Ініціатива, звісно, гарна. Але у бюджеті на все це грошей фактично немає! Як, напевно, і щодо фінансування закону про підтримку фермерських господарств який може залишитись просто гарною "ініціативою" урядовців», — стверджує Вадим Івченко.

Парламентар додає, наразі величезні проблеми у вітчизняних фермерів і аграріїв пов'язані з викупом земель, якими вони користувалися десятки років до того.

«На перешкоді цьому нерідко стає місцева влада. А також те, що порядок такого викупу, який відповідав би законові, чітко не сформований», — зазначив Вадим Івченко.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", арабські шейхи інвестуватимуть в українську молочну галузь.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20.07.2023, 18:45
Економіка
Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.
25.05.2023, 16:01
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04.04.2023, 17:33