Created with Sketch.

Не один Путін, але більшість росіян хочуть знищення Української Нації

27.11.2022, 08:01
Фото: Facebook

Сьогодні завдання українців полягає у тому, щоби не допустити більше хижацьких, а головне чужинських ідеологій на нашій землі!

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Якби українці не пережили Голодомор – точніше три голодомори – питання політичного, економічного і культурного ренесансу було б справою одного покоління. Так, уявіть, лише одного покоління українців!

Я хочу чітко вказати, якого смертельного удару для нашого народу наніс Голодомор. Ось, лише кілька основних пунктів, які пов'язують минуле із сьогоденням, а отже і майбутнім:

  1. Дослідники вказують, що без геноциду нас би було нині 80 мільйонів. Це людський ресурс тотожний Німеччині – топовій економіці Європи.
  2. Був розірваний принцип успіху. Якраз напередодні Голодомору українці знали, що їхній добробут – вони самі. Як працюєш, так і заробляєш. Тільки нині оце все поступово воскресає – «Я сам собі хазяїн».
  3. На багато десятиліть було розірвано поняття сім'ї, відчуття родини, як фортеці, головної опори. Кілька десятиліть поспіль люди змушені були одружуватися, щоб вижити чи отримати кращі позиції в тоталітарній системі. Так донька репресованого професора могла вийти за алкаша-слюсаря. Аби не померти з голоду і продовжити рід. Про кохання, повагу, сексуальне задоволення і довіру не було жодної мови. Просто "аби був мужик у хаті".
  4. Були розбиті соціальні зв'язки. А це основа ефективного суспільства і логістики. Люди жили в атмосфері страхів і доносів. Кожен за себе. Основою радянського ладу став "товариш", в якого «мой адрес не дом и не улица, мой адрес советский союз». Це дуже нездорово. Як і сталінська цитата: «Сын за отца не отвечает». У всьому світу – рід і його історія то є важливо, предками пишаються! Нащадками теж. (Якось у німецькому селі я зустріла власника готелю, який на цьому місці уже 350 років. Він показував на табличку і пишався предком, а ще пишався внуком – переможцем місцевого аналога "Мастер шеф").
  5. Було знищене поняття справжньої селянської, а конкретного успішної родини із хутором. Спеціально радянська пропаганда нав’язала їм ярлик чогось відсталого і неуспішного. Хоча на старих фото – люди в гарно скроєних костюмах, жінки в стильних сукнях і низці перлів, сережках і дукачах – нічим не відрізняються від сучасників Франції та Німеччини. Це було б питанням часу, коли наш власник хутора – його нинішній нащадок в білих штанях і кашемірі пив вино і різав сир зі свого маєтку в компанії численних родичів. Як у французькому кіно.
  6. Було штучно знищено українську ідентичність. Зараз дуже цікаво читати розповіді багатьох людей про їх перехід на українську: «Я – російськомовна, батьки теж, бабуся. Але я дізналась, що мій прадід був репресивним і україномовним». І в цьому жах – мільйони людей відмовлялися від свого "Я", щоби просто вижити!
  7. Нині я бачу спробу РФ добити ті виноградні лози, які змогли вижити та пронести себе через терор. Зараз виноградні кущики цих репресованих і закатованих родів дають перші лози. І рашисти прийшли їх убивати, бо знову ж таки повертаючись до першого речення – успіх України та її ренесанс в межах одного покоління. І Путін це знає, як і Сталін!
Читайте також
В’ячеслав Чорновіл – той, хто розбудив Україну
Історія
Родини полеглих захисників України визначать, яким буде Меморіал Героїв у Пирятині
Полтава
11 березня виповнилося 130 років від народження Василя Чучупака
Історія
Два роки без Дмитра Коцюбайла
Війна
Організація Української Молоді «ГРІМ» носитиме ім'я загиблого Героя
Політика
Трамп, 60 мільйонів росіян і українська історична шизофренія
Опінії