Created with Sketch.

Недешевий популізм і роздача грошей коштуватимуть Зеленському президентського крісла

18.01.2022, 13:59
Фото: Facebook

Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив ексміністр фінансів і кандидат економічних наук Ігор Уманський, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Колишній урядовець стверджує, керувати державою мають професіонали своєї справи з совістю, а не купка пройдисвітів, для яких український народ не більше, ніж електорат раз на 5 років.

«Продовольчі картки. Що далі? Дійдемо до талонів на хліб, у кращому випадку. А в гіршому – голодних бунтів, бо коли закінчиться хліб, видовища не допоможуть. Про те, що Україна невдовзі стикнеться з дефіцитом зерна і зростанням цін на хліб, і що держава повинна терміново втрутитися говорили ще рік тому. Я навіть прописав для наших "обдарованих" можновладців, які кроки потрібно зробити. Зокрема, обмежити експорт зерна. Інакше просто не буде з чого випікати хліб, а нашим пекарям доведеться закуповувати вже муку за кордоном. Але новоспечений міністр агрополітики України заявив, що не збирається "гратися в протекціонізм", оскільки планує навпаки нарощувати обсяги експорту пшениці та іншої сировини, бо у нас, мовляв, є потенціал стати ринком харчових продуктів для всього світу. І що ж тепер? Рекордний для України врожай зернових "розпиляли" – менша його половина ледь придатна для виготовлення хліба, однак і вона експортується без всіляких обмежень», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр додав, оголошені Зе-владою обмеження на вивезення пшениці не врятують наявну кризову ситуацію, адже не відомо, коли та яким буде новий врожай, і чи вдасться до цього часу прогодувати українців.

«І ось нарешті влада таки замислилася над тим, що було б непогано подбати про власний народ. Відкинувши свої ліберальні мантри, заговорили про обмеження експорту зерна. – Дуже вчасно. Щоправда, його залишилося всього нічого. І доведеться закуповувати борошно – продукт з доданою вартістю. Наприклад, у Туреччини. Сподіваюся, всі розуміють, як це вплине на собівартість хліба в Україні. Додайте сюди ще захмарну вартість енергоносіїв. Отже, для тих, хто добре розуміється на законах економіки та державному управлінні, ніякої несподіванки, проте ті, хто "черпають" знання з лібертаріанських презентацій, напевно, й досі не усвідомили, що накоїли з країною та чим все це може обернутись, або ж їм просто байдуже», – підсумував Ігор Уманський.

Власне станом на сьогодні українці масово відчувають на собі всі принади політики популізму, в яку бавляться представники "95 кварталу", пришвидшуючи процес економічного колапсу країни включно з дефолтом і голодом.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", так звані "слуги неукраїнського народу" вчилися потроху, чому-небудь і як-небудь.
 

Читайте також
Єдність українців влада вѝпробує на міцність виборами-2025
Опінії
Ростов не гумовий, доморощений Зе-узурпатор має пам'ятати про це
Опінії
Підлеглий Єрмака на чолі МЗС вислужується перед поляками
Політика
«Зелений» комсомол реалізує «План перемоги» нашими трупами
Опінії
Трамп не хоче перемоги України
Політика
Апофеоз невдячності від Голоборотька
Опінії