Created with Sketch.

Німеччина здатна розчавити росію, навіть руками українців

15 січня, 20:36
Фото: Facebook

Прикро лише, що німці поки не вірять у свою здатність відохотити Кремль від війни. А надійний рецепт є — розгром і програш на полі бою.

Щось дивне коїться у світі, скажімо, німці прозрівають. До речі, якщо ця війна «заморозиться» зараз у такому стані як є, то термін відновлення російської армії та продовження війни відбудеться десь за той самий період у 6-10 років.

Тому росія має програти, росія має бути розваленою, розчавленою. Іншого сценарію не те, що не має, його навіть не варто прогнозувати, розглядати та напрацьовувати, бо марна трата часу й ресурсів.

А що тим часом говорить Німецька рада із міжнародних відносин?

Зі своїми імперськими амбіціями росія представляє найбільшу та найактуальнішу загрозу для країн НАТО. Після завершення інтенсивних бойових дій в Україні режиму у Москві може знадобитися всього 6-10 років, щоб відновити свої збройні сили.

Протягом цього терміну Німеччина і НАТО повинні дати можливість своїм збройним силам стримувати РФ і, якщо необхідно, воювати з нею. Лише тоді вони зможуть зменшити ризик спалаху нової війни в Європі.

Німеччина та НАТО, стверджує Німецька рада із міжнародних відносин, можуть надійно вплинути лише на власну здатність стримувати та захищати, а не на те, чи хоче РФ вести ще одну війну. Це дуже важливо!

Час, потрібний росії для відновлення своїх збройних сил, визначає потребу НАТО у швидкості. Альянс повинен бути в змозі відбити напад РФ за 6 років; довший термін збільшує ризик війни.

Стратегічні шляхи НАТО варіюються від «Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати» до «Воювати з наявною армією». З усіма ними ризик війни різний, але різні й політичні та економічні вигоди.

Додаткові геостратегічні варіанти можуть виграти час НАТО. Саме тому Німеччина повинна зробити кількісний стрибок: у найкоротші терміни вона повинна розбудувати Бундесвер із точки зору персоналу, розширити виробництво зброї та підвищити стійкість.

Це можливо лише за умови зміни менталітету суспільства.
Читайте також
Хто увійшов до команди Дональда Трампа
Політика
Російська стратегія «Таран» і її місія на Донбасі. Частина перша.
Війна
Інтелектуальний неоколоніалізм
Політика
«Втомленому» Заходу простіше всадовити за стіл перемовин Київ
Політика
Примус України до територіальних поступок посилить «імперські апетити» путіна — Atlantic Council
Війна
Основні ментальні коди Української нації закладані у борні проти Речі Посполитої
Історія