Created with Sketch.

Нобелівські лауреати вимагають від українців припинити стріляти заради миру

15.07.2024, 12:35
Фото: Google

Вимагати від ресурсної федерації московії коїти геноцид спільнота науковців не поспішає. Певно, Луб'янка не дозволяє йти проти лінії партії.

Відповідного листа власників Нобелівської премії оприлюднив журналіст видання The Wall Street Journal Ярослав Трофімов. Ті, кого вважають інтелектуалами й совістю людства, — показали своє справжнє обличчя, ставши на бік зла, відмовляючи українцям у праві на власне майбутнє.

Окремо згадано про масову різанину палестинців ізраїльськими бойовиками ЦАХАЛ. Але й тут замовчується ім'я зла —  сіоністський режим Біньяміна Нетаньягу, який прагне винищити нескорений народ на маленькій щільнозаселеній смузі у Східному Середземномор'ї.

«Необхідно припинити стріляти. Не вбивати один одного, а рятувати планету. Сядьмо все за стіл переговорів. Ми найкраще розуміємо, як влаштований Всесвіт. Та трагедія, яка відбувається в Україні та Ґазі, не вартує сліз і горя тисяч матерів. Якщо політики не можуть порозумітися, хай вони передадуть розв'язання проблем майбутнім поколінням і припинять вогонь», — стверджують підписанти листа.

Нобелівські лауреати вимагають «зупинити війну», немов це якась пандемія або горезвісне глобальне потепління. Проблема не у війні як такої, проблема в її призвідниках, котрі мають конкретні імена з прізвищами: путін, Нетаньягу, Сі Цзіньпін, — про яких свідомо й боягузливо не згадується у документі.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, що назвати окупацію «миром» можуть ті, хто не бачив Бучу. Через засилля ліволіберальної ідеології у світі існує викривлений погляд на Україну і росію.

Читайте також
Українська нація має нарешті стати господарем своєї землі
Опінії
Уроки тюремної анґлійської: досвід «Оленівки»
Опінії
Талановита і хоробра молодь торує шлях нам у світле майбуття
Війна
Довбаний парад лицемірства від західних партнерів Москви
Політика
Офіцери армії Наполеона відпускали полонених під чесне слово не воювати
Історія
Так, «як раніше» було, вже не буде ніколи
Опінії