ЗСУ відновили позиції в Торецьку.
Російські війська просунулися на південний схід від Куп'янська та на захід від Сватового, у західній та центральній частині Селидового, на схід від Курахового та на південний захід від Донецька в районі Вугледару. Українські захисники відновили позиції у Торецьку.
Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Бої тривали на головному українському виступі у Курській області 29 жовтня, але жодних підтверджених змін на лінії фронту не було.
Російські джерела не повідомляли про наземну активність у Глушківському районі на захід від головного українського виступу в Курській області 29 жовтня.
Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив 29 жовтня, що невказані особи завдали удару з використанням безпілотника по порожній будівлі Російського університету спецназу в Гудермесі, Чечня. Кадиров не звинуватив Україну в запуску безпілотника і заявив, що чеченська влада розслідує цей удар.
Російські окупанти продовжували обмежені наступальні операції на північний схід від Харкова в районі Вовчанська 28 та 29 жовтня, але не просунулися вперед.
Окупанти нещодавно просунулися на південний схід від Куп'янська і на захід від Сватового на тлі наступальних операцій, що продовжуються, вздовж лінії Куп'янськ-Сватово-Кремінна. Геолокаційні кадри, опубліковані 29 жовтня, вказують на те, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Колесниківки та на полі на схід від Андріївки.
Російські окупаційні війська продовжують наступальні операції:
Російські війська продовжили наступальні операції в районі Сіверська 29 жовтня, але підтверджених змін лінії фронту не було.
Російські окупаційні війська атакували на північний схід Сіверська в районі Білогорівки; на схід Сіверська в районі Верхньокам'янського; на південний схід від Сіверська в районі Івано-Дарівки; і на південь від Сіверська в районі Званівки.
Російські окупанти продовжували наступальні операції в районі Часового Яру та південніше Часового Яру в районі Ступочек 28 і 29 жовтня, проте підтверджених змін лінії фронту не було.
Нещодавно українські сили відновили втрачені позиції в Торецьку на тлі російських наступальних операцій, що тривають у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 29 жовтня, вказують на те, що українські сили нещодавно відновили втрачені позиції вздовж Червоного провулку у центрі Торецька.
Окупанти нещодавно просунулися на південний схід від Покровська.
Геолокаційні кадри, опубліковані 29 жовтня, вказують на те, що російські війська нещодавно просунулися у західній та центральній частині Селидового. Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 28 жовтня, вказують на те, що війська окупаційні рф нещодавно просунулися в центральній частині Новодмитрівки.
Окупаційні війська нещодавно просунулися на схід від Курахового. Геолокаційні кадри, опубліковані 29 жовтня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Курахового, провівши механізовану атаку розміром із взвод із трьома танками та машиною розмінування.
Російські окупаційні війська нещодавно просунулися на південний захід від Донецька в районі Вугледару. Геолокаційні кадри, опубліковані 29 жовтня, вказують на те, що окупанти нещодавно просунулися на північний захід від Богоявленки та у південній частині Ясної Поляни.
ISW оцінив, що російські окупаційні війська захопили Богоявленку станом на 27 жовтня.
Російське джерело припустило, що російські війська намагаються обійти Курахівське водосховище (на північний схід від Курахового) з північного заходу, півдня і південного заходу — ймовірно, щоб уникнути складного водного рельєфу і спробувати змусити українські війська відступити з району Курахового під загрозою оточення.
Російські окупаційні війська продовжили наземні атаки на заході Запорізької області 29 жовтня, але не досягли жодних підтверджених успіхів.
Російські джерела заявили 29 жовтня, що окупанти прорвали українську оборону на північ від Роботиного і просуваються до Новоданилівки та Малої Токмачки. Однак ISW не виявив підтверджень російських успіхів на північ від Роботиного.
Український генеральний штаб повідомив, що російські війська продовжили наземні атаки у напрямку Дніпра, ймовірно, маючи на увазі східний (лівий) берег Херсонської області та острови у дельті річки Дніпро 28 та 29 жовтня.
Згідно зі зведенням Генштабу, на фронті протягом вівторка, 29 жовтня, сталося 158 бойових зіткнень. Ворог зосереджує основні наступальні зусилля на Куп'янському та Курахівському напрямах, а також активно атакує на Сіверському та Покровському.