Created with Sketch.

Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства

31.03.2022, 07:02
Фото: Google

Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.

Однією з причин є небажання місцевої кримінальної еліти ставати частиною недоімперії, котра зазнає воєнної поразки в Україні.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на анонімний Telegram-канал, який спеціалізується на кавказькій тематиці.

Як вдалося з'ясувати, корумповані можновладці сепаратистського регіону – етнічні абхази – побоюються, що у разі приєднання до московії їх швидко замінять місцевими етнічними вірменами, котрим на руку подібний сценарій.

«Щодо можливості входження Абхазії до складу росії, то наша конституція, законодавство не дозволяють інтегруватися, та й таких настроїв у нашого населення немає. Ми дорогою ціною заплатили за незалежність, тому це питання не обговорюється у наших колах. Ніхто з абхазів не готовий відмовитися від незалежності», – заявив "секретар" так званої "Ради безпеки" Абхазії Сєргєй Шамба.

Водночас представник сепаратистів забув додати, що етнічних абхазів у регіоні на сьогодні нараховується не більше 40% (і їхня кількість продовжує скорочуватися – прим. ред.), решта ж – вірмени (45%), осетини, балкарці, кабардинці та адиґи, яким Кремль пообіцяв преференції.

Тобто, в Абхазії етнічних вірменів більше, ніж представників корінного народу, що може бути знову використано росією у власних цілях для чергової дестабілізації ситуації у регіоні.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Схід, особливо Кавказ, настільки тонка справа, що може кожної миті порватися.

Читайте також
80 роковини з дня депортації чеченців та інгушів сталінським режимом
Історія
Кадиров може бути при смерті, – представники ЧРІ
Світ
Інгуський національний рух створює власне військо
Світ
Вірменські політики закликали уряд США ліквідувати терориста Путіна
Світ
Адиґи планують зробити Краснодар столицею своєї держави
Світ
День пам'яті жертв примусового виселення інгушів і чеченців
Історія