Ніякі іншопланетяни на Землю не прилітали й не будували піраміди у Ґізі. Просто у наших пращурів була просунута стародавня технологія.
Розберімося для початку, що єґипетські піраміди — це аж ніяк не гробниці для фараонів чи інших вельмож. Усередині цих велетенських споруд ніколи не було знайдено жодної мумії та саркофагів, бо мумії (забальзамовані тіла правителів — прим. ред.) знайдені єґиптологами у Королівській долині між Карнаком і Луксором.
Багато науковців сучасності доводять у своїх нарисах, що нібито завдяки дерев'яним пандусам із граничною точністю рухали до місця призначення 20-тонні гранітні брили. Згодом їх підіймали та ставили одна на одну над так званою «царською поховальною камерою».
Припустимо, за сивої давнини робітники використовували дерев'яні пандуси. Але для зведення такої споруди як піраміда Джосера, потрібно вирубати цілий ліс, щоб отримати деревину для переміщення 2,3 мільйона блоків величезних каменів.
Де, чорт забирай, докази існування цього дерева? Відповідь очевидна, але єґиптологи бездоказово переконують, що ліс завозили кораблями Нілом із тропічного Півдня, десь із сучасної Уґанди та Ефіопії.
Крім того, до тепер немає жодного ієрогліфічного тексту, в якому говорилося б, що стародавні єґиптяни взагалі будували піраміди. Якщо такі сувої й існували, то певно вщент згоріли під час великої пожежі в Александрії, про що раніше інформував «Останній Бастіон».
Скільки «рабів» чи робітників вам потрібно, щоби видобути, привезти та підняти 2,3 мільйона брил із граніту? На час існування трьох царств (раннього, середнього і пізнього — прим. ред.) в Єґипті ніколи не жило стільки людей, які вміли б різати наче лазером і підіймати тонни каменю.
Як розташувати лише одну піраміду лицьовою стороною у бік північного (магнітного) полюса за мінімум 2000 років до винайдення компаса, коли люди, мовляв, «не знали про колеса»? При цьому маківка піраміди зміщена на чверть дюйма від центру (основи); і це після спорудження 2,3 мільйона гранітних блоків в єдиний об'єкт.
Власне, якщо розділити цю крихітну похибку на 2,3 мільйона брил, точність їхнього розміщення не має собі рівних і ніколи не досягала інтелектуального рівня (тобто IQ) сучасних архітекторів із використанням усіх сучасних технологій. А як щодо всіх інших мегалітів по всьому світу, — вочевидь, 90% історії людства було поховано часом, решта ж 10% переписано переможцями, яким муляє око правда.
Між іншим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як жителі сусідньої з Єґиптом Месопотамії у залізному віці були носіями унікальних знань. Про це свідчать давні архітектурні та писемні пам'ятки тієї доби.