Created with Sketch.

Постачальниця «яєць по 17 грн» для ЗСУ Глиняна продовжує жити в Хорватії

04.12.2025, 10:16

А її зять уникнув арешту коштів.

Підприємиця Тетяна Глиняна, яку підозрюють у справі про схему закупівлі продуктів харчування для ЗСУ за завищеними цінами, продовжує мешкати у Хорватії.

Про це йдеться у матеріалі журналістки Тетяни Ніколаєнко «Від яєць по 17 до Fire Point: чому тільки гучні відставки не вирішують проблему корупції».

Покарання для Глиняної не настало

«Станом на зараз жодного покарання для Глиняної не настало. Попри те, що ДБР та НАБУ відкрили фактові провадження, лише навесні 2025 року Національне антикорупційне бюро оголосило підозри фігурантам справи. Причому сама Глиняна отримала її заочно і продовжує спокійно жити в Хорватії, дістаючи вже місцевих мешканців, які періодично скаржаться в Україну на те, що вона незаконно веде будівництво. Її зять, наскільки відомо авторці, так само щасливо уникнув арешту коштів у справі БЕБ», — йдеться у матеріалі.

Зазначається, що сама каталожна система харчування продовжує існувати й досі не була реформована.

Читайте також
Правоохоронці викрили розкрадання понад 50 млн грн на відновленні Трипільської ТЕС
Кримінал
Командувача логістики Повітряних Сил та очільника СБУ Житомирщини затримали за підозрою у корупції
Кримінал
Україна продовжує віддавати мільярди на окуповані території
Опінії
Гнилі овочі для військових
Кримінал
Харчі на 54 мільярди в «тіні»
Війна
Начальник ТЦК відібрав у бізнесменів 8 вантажівок: прикрився потребами ЗСУ
Кримінал