Created with Sketch.

Повітряні сили ЗСУ утилізували 2 російські літаки над Азовським морем

15 січня, 14:45
Фото: Twitter

Слідом за плановим скороченням Чорноморської флотилії, ресурсна федерація московії втрачає ще й власну авіацію. Земля бетоном небіжчикам!

Відповідний ролик на підтвердження знищення бортів «Іл-22М» та «А-50» із радарів-локаторів виклав головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний. Обидва військові літаки держави-агресора сукупно коштують $1 мільярд, а отже це — вагома втрата для РФ.

Показово, що відразу після знищення авіабортів російські z-пропагандисти стали волати про горезвісний «дружній вогонь», який нібито і призвів до відходу у небуття важливих повітряних транспортних засобів. Підтвердити гучні слова фото- або ж відеодоказами ніхто з окупантів досі не наважився.

Своєю чергою, генерал Залужний подякував військовослужбовцям ЗСУ за гарну роботу з утилізації літака дальнього радіолокаційного виявлення «А-50» і повітряного пункту управління противника «Іл-22М»: «Дякую Повітряним Силам за чудово сплановану та проведену операцію в Приазов'ї. Слава Україні!».

Викладена головнокомандувачем рухома мапа польотів над морем у момент збиття чітко вказує, як після зникнення «А-50» два літаки, що залишилися у небі, не втрачали швидкість і згодом попрямували на південний схід до Анапи. Ймовірно, один із них — це підбитий «Іл-22М».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляє, як напередодні нового 2024 року воїни ЗСУ відрядили на концерт до Іосіфа Кобзона понад 70 російських матросів у Феодосії. Вони пішли на дно разом зі знищеним ВДК «Новочеркаськ», який стояв на рейді у порту.

Читайте також
«Останній Бастіон» вітає із річницею створення УПА
Історія
Сили оборони України ракетами Storm Shadow вразили три командні пункти рф
Війна
ГУР повідомило про знищення російського винищувача Су-30СМ у Чорному морі
Війна
ГУР атакувало аеродром «Саваслейка»
Війна
Український дрон приземлив російський гелікоптер Мі-28 над Курською областю
Війна
Сили оборони України потопили російський підводний човен «Ростов-на-Дону»
Війна