ЗСУ поховали у порту Феодосії понад 50 російських окупантів

ВІЙНА
27.12.2023, 09:34
ЗСУ поховали у порту Феодосії понад 50 російських окупантів
Фото: Останній Бастіон

Під час удару по великому десантному кораблю «Новочеркаськ» загинуло із півсотні росіян. Кількість поранених окупантів у рази більша.

Такі відомості оприлюднив вітчизняний журналіст Денис Казанський із посиланням на свої джерела у Криму. Прикметно, що окупаційна адміністрація півострова в особі колаборанта Сєргєя Аксьонова визнала смерть лише одного російського військовика і двох травмованих цивільних.

Натомість галузевий міністр-оленяр ресурсної федерації московії мусив визнати втрату корабля, який поповнив ворожу флотилію у пеклі. Про загибель своїх підлеглих Сєргєй Шойгу сміливо природно змовчав, адже у росіян і досі «потєрь лічного состава нє наблюдаєцца».

Проте очевидно, що і Аксьонов, і Шойгу брешуть, оскільки на ВДК «Новочеркаськ» служать за штатом від 50 до 75 осіб. Відтак доля більшості членів екіпажу та майже двох десятків місцевих цивільних мешканців, які брали участь у розвантажувальних роботах, — під питанням.

Зазвичай в офіційній статистиці російського міністерства оборони нападу «граються» із цифрами (особливо під час потужних «бавовн» від ударів наших захисників — прим. ред.), відносячи загиблих до «зниклих безвісти». Певно у випадку із «Новочеркаськом» спрацював саме цей сценарій.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» уточнює, що крім особового складу на борту великого десантного корабля, який стояв на рейді у Феодосії, знаходилися іранські дрони-камікадзе. Кількість ліквідованих БПЛА «Shahed-136» наразі невідома.

ЗСУ поховали у порту Феодосії понад 50 російських окупантів_1
ЗСУ поховали у порту Феодосії понад 50 російських окупантів_3
Читайте також:
Некролог
Уродженець Полтавського краю і житель Миргородської громади віддав життя за Україну. Він до останнього подиху захищав батьківщину.
14:53
Некролог
Синьо-жовті стяги приспущені, у скорботі вся Хорольська громада. Додому із Північного фронту на щиті повернувся наш незламний земляк.
16 липня, 14:54
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через бойову втрату на фронті. У селі Нова Михайлівка в останню дорогу провели нашого незламного земляка.
15 липня, 21:40
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00