Created with Sketch.

Приклад для України: уряд Естонії планує заборонити РПЦ-ФСБ

12.04.2024, 21:45

У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.

Як з'ясувалося, чинний міністр внутрішніх справ Естонської республіки Лаурі Ляянеметс пропонує парламенту (Рійґікоґу) визнати РПЦ терористичною організацією. Про це урядовець повідомив у прямому етері суспільного мовника Eesti Rahvusringhääling.

За словами очільника МВС, вказаний крок необхідний, щоби зрештою заборонити діяльність ґебістів під виглядом священників, які у храмах поширюють кремлівську пропаганду. Пан Ляянеметс підкреслив, що вже була проведена фахова експертиза та оцінка Поліції безпеки із приводу РПЦ-ФСБ.

«Ми повинні розуміти, що сьогодні Московський патріархат підпорядковується особисто кривавому узурпатору і воєнному злочинцю путіну. Він і його піддані здебільшого провадять терористичну діяльність у світі, не тільки у багатостраждальній Україні», — висловився естонський міністр.

Згідно з офіційною статистикою, станом на сьогодні у балтійській республіці проживає приблизно 100 тисяч адептів секти гундяєва. Більшість із них — у прикордонних із РФ провінціях Іда-Вірумаа, Пилвамаа і Вирумаа, а також у столиці країни Таллінні.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як Служба Божа України викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю. Розпочато мінімум 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті чортами у рясах.

Читайте також
В окупованій Палестині поріднилися сім'ї рабинів України та РФ
Світ
СБУ мусить навідатися до чорта у рясі Поканича
Опінії
Рабин Хаїм Бріскер засудив сіонізм, як фанатичну єресь
Світ
Рабин Булочник: якщо європеєць любить єврея, то він — «зламаний ґой»
Політика
Лєнін як Мойсей для пролетарів і люмпенів
Історія
Московські чорти у рясах тиснуть на парламент Естонії
Полтава