СБУ викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю

КРИМІНАЛ
04.10.2023, 20:04
СБУ викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю

Після 24.II.2022 вітчизняні спеціальні служби вивели на чисту воду безліч чортів у рясах. Вони свідомо працювали на окупантів із РФ.

Як стверджують у пресслужбі Служби безпеки України, не названі в інтересах слідства клірики УПЦ (МП) продавали зброю і дитячу порнографію. Крім того, розпочато 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті.

На сьогодні відомо, що у цілому спецслужбісти здійснюють оперативно-слідчі дії за 68 кримінальними справами проти чортів у рясах. 14 із них – самозвані «митрополити церкви», а насправді ж є агентами Москви.

«Серед викритих злочинів — 20 фактів держзради, колабораціонізму та пособництва країні-агресору. У результаті оперативних та слідчих дій 26 фігурантам-представникам УПЦ (МП) повідомлено про підозру, а ще 19 зловмисників уже отримали судові вироки. Завдяки цьому двох засуджених кліриків-колаборантів вдалося обміняти на українських воїнів, які перебували у полоні у рашистів.

Окремо правоохоронці розслідують 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті, а також продажу вогнепальної зброї та поширення дитячої порнографії. За викритими фактами тривають комплексні заходи для встановлення всіх осіб, причетних до підривної діяльності в релігійному середовищі України в умовах війни», — відзвітували у пресслужбі СБУ.

Неодноразово інформаційна агенція «Останній Бастіон» вказувала правоохоронним і спеціальним службам України на шкідницьку діяльність московських попів. У Полтавській області досі скупчено їхні кубла у Мгарському і Хрестовоздвиженському монастирях, де ворожі пропагандисти у рясах можуть ховати не тільки порнографічні матеріали, а й зброю.

Читайте також:
Полтава
Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.
21 травня, 21:42
Війна
Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.
09 травня, 20:36
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45