СБУ викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю

КРИМІНАЛ
04.10.2023, 20:04
СБУ викрила 68 попів-педофілів, які торгують зброєю

Після 24.II.2022 вітчизняні спеціальні служби вивели на чисту воду безліч чортів у рясах. Вони свідомо працювали на окупантів із РФ.

Як стверджують у пресслужбі Служби безпеки України, не названі в інтересах слідства клірики УПЦ (МП) продавали зброю і дитячу порнографію. Крім того, розпочато 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті.

На сьогодні відомо, що у цілому спецслужбісти здійснюють оперативно-слідчі дії за 68 кримінальними справами проти чортів у рясах. 14 із них – самозвані «митрополити церкви», а насправді ж є агентами Москви.

«Серед викритих злочинів — 20 фактів держзради, колабораціонізму та пособництва країні-агресору. У результаті оперативних та слідчих дій 26 фігурантам-представникам УПЦ (МП) повідомлено про підозру, а ще 19 зловмисників уже отримали судові вироки. Завдяки цьому двох засуджених кліриків-колаборантів вдалося обміняти на українських воїнів, які перебували у полоні у рашистів.

Окремо правоохоронці розслідують 18 проваджень щодо публічної агітації до релігійної ненависті, а також продажу вогнепальної зброї та поширення дитячої порнографії. За викритими фактами тривають комплексні заходи для встановлення всіх осіб, причетних до підривної діяльності в релігійному середовищі України в умовах війни», — відзвітували у пресслужбі СБУ.

Неодноразово інформаційна агенція «Останній Бастіон» вказувала правоохоронним і спеціальним службам України на шкідницьку діяльність московських попів. У Полтавській області досі скупчено їхні кубла у Мгарському і Хрестовоздвиженському монастирях, де ворожі пропагандисти у рясах можуть ховати не тільки порнографічні матеріали, а й зброю.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10
Позиція
Московський патріархат вперше від XVII століття може бути вигнаний з України.
11.10.2023, 07:59
Кримінал
В Україні під виглядом православних попів давно діє ворожа розвідувально-диверсійна мережа. Її агенти — ідейні виконавці забаганок Кремля.
27.09.2023, 17:18
Політика
Лише тиск громадськості на владу здатен припинити діяльність секти московських чортів у рясах в Україні. Агентура Кремля має бути покарана.
24.09.2023, 19:04
Кримінал
Служителя кремлівської секти під назвою "Українська Православна Церква (Московського патріархату)" затримали за педофілію.
06.04.2023, 17:44