Created with Sketch.

Про перейменування Першотравневого проспекту у Полтаві

15.12.2023, 12:09
Фото: Facebook

Що дозволено Юпитеровій, не дозволено і бикам з Робочої групи. Ямщикова-Бабіч у звичних мамаївських «традиціях» грається з законами.

На засіданні 12 грудня до відома членів Робочої групи, яка займається перейменуванням вулиць у Полтаві, довели лист секретарки міської ради Катерини Ямщикової наступного змісту:

«Прошу вас розглянути пропозицію, по призупиненню прийняття заяв на перейменування вулиць та процедур перейменування вулиць на честь захисників та захисниць України, зважаючи на те, що війна триває, не всі нагороди видані та не всі командири мають можливість взяти участь у поданні.

Для уникнення некоректних ситуацій, які стосуються перейменувань вулиць та інших топонімів вбачаю необхідним повернутися до цього питання після обговорень із можливим розглядом створення програми героїзації в якій буде чітко прописана процедура, що не зачіпає честь та гідність військовослужбовців та членів їх родин».

Хвилин через 40 у прямому етері ми побачили, як депутати міськради під головуванням прихильниці призупинення прийняття заяв на перейменування вулиць проголосували за перейменування Першотравневого проспекту на проспект Віталія Грицаєнка.

Ну, як тут не згадати: «Що дозволено Юпитеровій, не дозволено бикам із Робочої групи».

Пікантності цій ситуації додає те, що ще перед доведенням до нас листа Катерини Ямщикової до нас довели заяву вдови Віталія Грицаєнка з проханням перейменувати Першотравневий проспект на проспект Героїв Полтавщини.

І на останок про законність цього рішення: у відповідності до пункту 5 статті 3 Закону України від 24.05.2012 №4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»:

«Імена фізичних осіб, ювілейні та святкові дати, назви і дати історичних подій присвоюються юридичним особам та об'єктам права власності лише після проведення громадського обговорення».

А отже хотілося б дізнатися від Юпитеревої, коли саме таке обговорення проводилося?
Читайте також
День пам'яті вбитих комуністами поета Василя Симоненка та автора всесвітньовідомого Щедрика
Історія
«Українські» злочини муляють очі полякам, а московські ні
Опінії
Фільми про Голодомор: що варто подивитися
Історія
Навіки 27...
Війна
На милицях на війну
Війна
Парламентський десант у Полтаві вирішував долю імперських символів
Історія