Полтавський край знову у жалобі через бойову втрату на фронті. У селі Нова Михайлівка в останню дорогу провели нашого незламного земляка.
21:40
Особам, які викидали туші патраної худоби, загрожує позбавлення волі. Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками.
10 липня, 14:53
Виявлено земельне шахрайство на мільйони гривень. За це судитимуть ексрадника Кобеляцького міського голови й мешканку Полтавського району.
03 липня, 06:09
Поки полтавські «зелені ямщики» займаються схематозом, в інших населених пунктах думають про воїнів. Патріотизм — щоденна поміч захисникам.
28 червня, 21:43
Влада колишнього районного центру нарешті прислухалася до голосу громади. На підтримку наших захисників виділено необхідні бюджетні кошти.
24 червня, 19:21
Місцеві краєзнавці Сергій Бровко та Іван Бовкун зробили дивовижне відкриття. Із землі дістали металеві вироби раннього Середньовіччя.
23 червня, 16:21
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
17 червня, 14:50
Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.
13 червня, 14:55
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
САП та НАБУ повідомили про підозру ексочільнику «Полтавапаливо», зловживання якого завдали майже 13 млн грн збитків
29 травня, 18:53