Бути непотрібними світу московитами на споконвічній землі асимільованого фіно-угорського племені меря – така доля чекає на жителів РФ...
Нині Владімір Путін укотре звинуватив колективний Захід у намірах розвалити ресурсну федерацію московії. Кремлівський бункерний щур, зокрема, заявив наступне (цитата мовою оригіналу – прим. ред.):
«У них [Запада] одна цель – раскассировать бывший Советский Союз, его основную часть – Российскую Федерацию. Для чего? Для того чтобы помыкать этими частями и поставить под свой контроль. Блядь... Я не знаю даже, сможет ли сохраниться такой этнос как русский народ в том виде, в котором есть сегодня, – ну, будут московиты какие-нибудь, уральцы и так далее...».
Отже, російські еліти геть дезорієнтовані, бо це – абсурд і нонсенс, аби Путін публічно вголос заговорив про перспективи розчленування Росії. Причому, у деталях, як про об'єктивну реальність.
От ви можете уявити Джозефа Байдена, котрий публічно говорить про занепокоєння перспективами відокремлення Техасу і його перехід під контроль Мексики? Чи (ближче до Путіна) Лєоніда Брєжнєва, котрий розмірковує про відокремлення Примор'я Китаєм?
Чи уявити Сі Цзіньпіна, який висловлює занепокоєння можливістю розподілу Китаю між Індією, Японією і Монголією, і «такий етнос як китайці не збережеться – будуть хань, хуейцзу які-небудь, бай»? – Це ж нонсенс!
І окремий момент: про перспективи розчленування заговорив не Соловйов якийсь, навіть не Пєсков чи алкаш Дмітрій Мєдвєдєв. Президент Росії свідомо (ну, принаймні, був притомний) задав суспільству цілком конкретний вектор розвитку подій.
Мовляв, готуйтеся, недовго вам лишилось бути громадянами РФ. Скоро будете громадянами Московії, країн Ідель-Уралу...
Це очевидна промашка: не можна публічно формулювати, надавати конкретних рис подіям, настання яких небажане. Бо все озвучене починає мимоволі обдумуватись аудиторією, входить у "вікно Овертона" як допустиме, а тоді як єдино можливе.
Це та причина, чому ми всіма силами опираємось обговоренню можливих територіальних поступок в обмін на мир. Тобто, спочатку обговорення легітимізує саму пропозицію, тоді її почнуть обмірковувати у суспільстві, а тоді втрата частини території стане цілком прийнятною.
Але помилка надто очевидна і примітивна для політика, що понад 20 років тримає в кулаці еліти величезної держави і інтригує на міжнародній арені (до влізання у війну з Україною навіть успішно). Отже, це не помилка?
Комусь було необхідно озвучити для початку неофіційно перспективи демонтажу РФ як реальні і конкретизовані "на землі"? Тобто, такі, що їх уважно розглядають російські еліти і вже аналізують ймовірні результати?
Однак сам факт, що це озвучив саме Путін... Або це складник сценарію "я втомився, я йду" – у сенсі, "після мене хоч потоп – я не проти демонтажу РФ потім". Або... Це не Путін? У сенсі, не той Путін.
Усе ж оце "раскассировать" з лексикону початку XX століття, невластиві жести, надто активна нетипова міміка, обсценна лексика – це все цілковито невластиво тому Путіну, якого світ знає з інших інтерв'ю.
Тобто, це може бути виконавець-рупор певної частини російських еліт? Дивно все це, дуже дивно, нетипово і абсурдно.