У шведському Гельсинборзі зібралися представники корінних етносів, самостійницьких і регіоналістих рухів, аби вирішити долю імперії.
вчора, 17:34
Путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.
25 листопада, 09:29
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51
Майбутнє країни-агресорки виглядає примарним, адже ні "перегрупування", ні мобілізація не дала Кремлю бажаних результатів на фронті.
14 листопада, 07:06
На московії немає місця справжнім борцям за свободу, адже кремлівські каральні служби та правопохоронні органи одразу їх заґратовують.
28 жовтня, 18:09
Ефектна спецоперація проти найголовнішого рукотворного дітища путінізму вразила світ. Але крім вражень ця подія залишила багато питань.
10 жовтня, 17:23
До створення найбільшого суб'єкта російської федерації – Республіки Саха – причетні українці. Але про це навмисно замовчують вороги.
08 жовтня, 17:23
Ресурсна федерація московії під проводом кремлівського бункерного щура Владіміра Путіна знаходиться на межі повноцінного краху.
29 вересня, 07:00
Комуністичний Китай бачить себе азійським гегемоном, США не згодні з такими розкладами, а на РФ уже ніхто не зважає, – її час минув.
19 вересня, 17:00
Ставка Кремля на мобілізацію для війни в Україні насамперед підрозділів із дотаційних національних республік дало неочікуваний результат.
19 вересня, 07:01
Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу наперед оголосив про будівництво міст у Сибіру. Нові колоніальні пункти мали споруджувати раби з України.
05 вересня, 09:48