Created with Sketch.

Рашистські мобільні крематорії запрацювали у Маріуполі

09.04.2022, 21:08

Московитська окупаційно-терористична орда завчила власні помилки, допущені у Бучі, перейшовши до відверто ґестапівської практики.

Свідченням цього є запуск роботи кількох пересувних крематоріїв, спеціально завезених на українське Приазов'я з території російської федерації.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному Telegram-каналі Маріупольської міської ради, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що російські вбивці, ґвалтівники та мародери зараз збирають з вулиць усі трупи замордованих ними жителів, аби замести сліди злочинів.

«Фото, від якого стигне кров. Підземний перехід у районі Садків, що на околиці Маріуполя. Тут окупанти влаштували пункт збору тіл маріупольців, убитих російськими військовиками. Спеціальні групи зачистки щоденно звозять сотні трупів у такі пункти по всьому місту. Найбільший із них розташований в складському приміщенні на виїзді до селища Старий Крим. Далі окупанти вивозять тіла для знищення в пересувних крематоріях. Рашисти роблять все аби приховати трагедію в Маріуполі», – прокоментували ситуацію у міськраді.

Водночас уточнюється, що здичавіла московитська орда намагається пришвидшити процес спалення українців, оскільки масштаби злочину у десятки разів страшніші за геноцид у Бучі.

Крім того, місцеві колаборанти та терористи з лав прокремлівського бандформування "ДНР" отримали наказ убивати всіх цивільних на підконтрольній їм території Маріуполя, списуючи злочини на полк "Азов".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що воєнні звірства, згідно з відповідними міжнародними договорами, не мають строку давності.

Читайте також
Занадто пізно
Війна
Оприлюднені імена катів українського народу в 30-рр ХХ ст
Новини
Пам'ятаймо про злочини, вчинені на нашій землі!
Політика
Брудершафт Сталіна і Гітлера у роки Голодомору: війна без оголошення
Історія
ПАРЄ визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського народу
Політика
Перед Волинню поляками була зґвалтована Галичина
Історія