Created with Sketch.

Російські окупанти закрили доступ до мису Меганом у Криму

21.08.2021, 19:57

На місці природного заповідника неподалік Судака путінський поплічник — оліґарх Гєннадій Тімченко — будує власний "арт-кластер".

Відповідні світлини викладають у Twitter ті кримчани, які не перейшли на бік аґресора та вимушені жити в окупації, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, силові структури, виконуючи прямі вказівки кремлівської адміністрації, щоденно охороняють довжелезний паркан, яким обнесли територію мису Меганом, відганяючи невдоволених громадян.

«Як же покращилося становище мису за "рідної гавані"! Будівельні роботи знищують частину заповідної території біля Меганому. Російські чиновники завчасно відібрали у ділянки загальною площею 600 гектарів охоронний статус. Для них трофеї — то святе», — коментують неґативні тенденції у Криму користувачі соціальної мережі.

Науковці відносять Меганом до унікальних центрів біолоґічного різноманіття першої катеґорії, бо він один із небагатьох місць на Південному березі півострова, практично не займаних цивілізацією.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території тимчасово окупованого міста Керч російські археолоґи здійснюють незаконні розкопки.

Читайте також
Конфлікт Макрона та Стармера може розколоти «коаліцію охочих»
Політика
У ГУР опублікували дані про 110 культурних цінностей, які рф привласнила під час розкопок у Криму
Війна
«Непокаране Зло». Весілля року українців в Італії
Політика
Країна молодиць
Політика
FT: У Великій Британії зупинили виробництво винищувачів Eurofighter Typhoon через брак замовлень
Світ
Португалія виділила понад 21 мільйон євро на підтримку українських пілотів та супутникову розвідку
Війна