Created with Sketch.

Росіяни найбільше сконцентровані на окупації Бахмута, – генерал Сирський

19.04.2023, 18:33

Підрозділи Сил оборони України у спільному злагодженні виконують завдання на самих гарячих точках Східного фронту.

Відомості про це з незламної фортеці Бахмут виклала пресслужба командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського.

Наголошується, оборона міста триває, наші захисники мужньо та фахово відряджають російських загарбників разом із їхньою військовою технікою на концерт до Іосіфа Кобзона.

«Бахмутський напрямок лишається епіцентром наступу росіян. Ворог концентрує у Бахмуті найбільшу кількість своїх сил і мріє повністю взяти місто під свій контроль. Проте Сили оборони стримують натиск противника у динамічних боях, завдаючи йому суттєвих втрат.

Минулої ночі, окрім живої сили та техніки окупанта, підрозділам ППО також вдалося знищити 2 БПЛА агресора: "Орлан" і "ZALA". Бахмут стоїть. Слава захисникам України», – прокоментував поточний стан справ на фронті генерал Сирський.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Північноатлантичний альянс уже готується до сценарію миттєвого відбиття російської загрози.

Читайте також
Окупанти наступали поблизу чотирьох населених пунктів на Донеччині – карти ISW
Війна
На фронті минулої доби було зафіксовано 113 бойових зіткнень
Війна
Росіяни просунулися поблизу Торецька, Покровська та Великої Новосілки – карти ISW
Війна
Завдяки Курській операції Україна здатна висувати РФ свої умови
Війна
Бої за Торецьк
Війна
ЗСУ просунулися у Курській області – карти ISW
Війна