Доходи населення продовжують знижуватися.
Різке прискорення інфляції і падіння рівня життя на РФ повернули російських споживачів в режим проїдання заощаджень.
Про це у себе на сторінці у Твіттер повідомив журналіст Олег Леусенко.
"За підсумками першого кварталу росіяни отримали 14,3 трильйона рублів доходів, а витратили на покупку товарів і послуг 14,904 трильйона, що випливає з даних Росстату. Різниця була покрита з заощаджень, які за три місяці скоротилися на 604,3 мільярда рублів", – навів відкриті дані журналіст.
Він також зауважив, що за даними центрального банку Росії, за січень-березень цього року фізособи взяли в банках 1,217 трлн рублів нових позик, збільшуючи борг із середньою швидкістю 13,5 млрд рублів в день, або 563 млн рублів на годину.
За офіційними даними, загальний розмір заборгованості фізосіб перевалив за 21 трлн рублів, а боргове навантаження досягло 18,7% від доходів, що є рекордом за всю сучасну історію РФ.
В цілому за підсумками 2020 року реальні доходи росіян відкотилися на мінімальні показники за 10 останніх років. А початок 2021 року приніс подальше погіршення по всіх статтях доходів. Зокрема, просіли як зарплати і соціальні трансферти, так і інші доходи населення.
Нагадаємо, ми повідомляли, що у сфері послуг в РФ найбільш успішною галуззю економіки є похоронні послуги. Це сталося через рекордну смертність у РФ.
Також ми повідомляли, що російських селян будуть штрафувати за продаж неправильної картоплі. Неправильною буде вважатися картопля вирощена у своєму городі з "нелегального насіння".