Created with Sketch.

Салліван радив Києву шукати "реалістичні вимоги для переговорів з рф", - The Wall Street Journal

14.11.2022, 10:55
Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван

Це стосувалося перегляду заявленої мети України щодо повернення Криму.

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван рекомендував команді Зеленського почати думати про реалістичні вимоги для переговорів з московією, включаючи перегляд заявленої мети України щодо повернення Криму.

Про це повідомило видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

"Вашингтон дав зрозуміти Україні, що Київ має як мінімум здаватися відкритим для рішення шляхом переговорів. Радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван передав це повідомлення президенту Володимиру Зеленському…Два європейські дипломати, поінформовані про дискусії, заявили, що пан Салліван рекомендував команді пана Зеленського почати думати про свої реалістичні вимоги та пріоритети для переговорів, включаючи перегляд заявленої мети України щодо повернення Криму, який був анексований у 2014 році", - сказано в публікації видання.

Представники адміністрації Байдена, у тому числі Салліван, продовжують публічно заявляти, що Вашингтон не тиснутиме на Київ у дипломатичному напрямку, що викликає подив у союзників США по НАТО.

За словами двох високопосадовців, представники Держдепартаменту США минулого тижня проінформували деяких європейських партнерів у Вашингтоні, щоб розвіяти побоювання з приводу зміни підходу адміністрації.

"Наша робота - поставити їх у найкраще становище на полі бою, щоб, коли і якщо з'явиться можливість для дипломатії, вони були в кращому положенні за столом переговорів", - заявив Джейк Салліван.

Читайте також
Ілон Маск і трампісти
Опінії
Дональд Трамп матиме серйозні проблеми, якщо припинить підтримку України, - Foreign Affairs
Війна
Трамп і Маск: що живить цей тандем
Опінії
Туреччина закликала заборонити відправку зброї Ізраїлю
Війна
Криза ідентичності ООН
Опінії
Україна — НАТО: про помилкові припущення Заходу
Опінії