Created with Sketch.

Шойгу формує з кирґизів і узбеків окупаційні підрозділи

11.09.2023, 19:03
Фото: Атеш

До збройних сил РФ відбувається масове залучення уродженців середньоазійських республік, на фронті не вистачає "гарматного м'яса".

Відповідні розвідувальні дані своїх агентів оприлюднив український партизанський рух "Атеш", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим підпільникам, на ворожій території почалося формування зведених загонів із найманців, зокрема громадян Кирґизстану і Узбекистану.

«Джерела руху "Атеш" звітують про те, що у низці військових частин РФ створено окремі підрозділи з-поміж мігрантів із Середньої Азії. Такі підрозділи позначаються символом "А" – тобто, "Азія". Набираються туди мігранти, які бажають заробити або отримати громадянство Росії.

Це дозволить ненадовго відстрочити другу масову хвилю мобілізації, заплановану цієї осені. Ми вкотре переконуємося, що розмови та заклики на пропагандистських федеральних каналах не є безпричинними. Вони транслюють актуальні дії чи плани керівництва країни-окупанта», – прокоментували ситуацію українські партизани.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як на Росії досі не сприймають війну проти України за війну, бо це ще "спеціальна воєнна операція", здійснювана руками поневолених народів.

Читайте також
ДШВ підтвердили, що пішли в наступ на Півдні
Війна
Війна в Україні зайшла у глухий кут: похмурий прогноз від The Times
Війна
ISW викрив масштабну брехню Генштабу рф про «успіхи» на фронті
Війна
Покровськ фактично окуповано. Співзасновник DeepState пояснив, куди далі підуть росіяни
Війна
Зелемський здає Україну ворогу. росіяни окупували Бондарне на Донеччині – DeepState
Війна
Зеленський здає території путену
Війна