Created with Sketch.

Скільки нам років?

24.08.2023, 20:59
Фото: Facebook

Багато людей досі вважають, що Україні тільки – 32 роки. Так само думають більшість іноземці.

Вони ж донедавна вважали нашу державу частиною Московії й це дуже поганий факт. У нас дуже мало розповідають про князя Кия, який заснував Україну і його переговори з візантійським імператором Юстиніаном.

Українцям, як і всім охочим не розповідають про те, що було до князювання Аскольда і його брата Дира. Я вже не буду згадувати про Україну під керівництвом короля Данила, могутню українську державу під правлінням козацьких гетьманів.

Повернемося у минуле століття: ми мали свою незалежну державу – Українську народну республіку! Чому сучасна Україна, досі офіційно не є правонаступником УНР?

Нам не – 32 роки. Сьогодні, 24.VIII.2023 – 32 річниця відновлення Незалежності України, а це зовсім різні речі!

Саме тому, парламент України повинен прийняти закон по якому, Україна є правонаступницею УНР. Таким чином, має бути відновлена історична справедливість.

Що ж стосується Незалежності, то за неї, ще потрібно боротися. Наголошу, за неї слід реально воювати, а не створювати пафосні дописи у соціальних мережах.

Україна буде Незалежною, коли в Криму, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині та Луганщині не буде жодного російського окупанта. Саме так – жодного окупанта на нашій землі!

Честь усім, хто загинув у бою проти російських окупантів у боротьбі за волю України. Слава і шанування всім, хто бореться.

Читайте також
Відбувся велопробіг пам’яті Дмитра «Плюсіка» (Мітяя) Садовенка
Війна
ОУМ «ГРІМ» долучиться до велопробігу пам’яті Героя Дмитра «Плюсіка» Мітяя
Війна
Героїв ховають у болоті: вода зруйнувала дамбу на НВМК
Політика
Промову Рафаеля Лемкіна про Голодомор мають вивчати всі громадяни України
Політика
Мельника повернули додому, але не туди, де він мав би спочивати
Політика
Бенефіс на кістках: кому було потрібне це показове перепоховання
Політика