Created with Sketch.

«Суверенне право» кожного уряду в Україні — триматися корупційних схем

12.03.2021, 08:52
Фото: Delo.ua

Українська влада веде "споконвічну боротьбу" за суверенітет, особливо — проти МВФ.

І треба визнати, що українська влада не перша на цьому шляху, і не остання. Бо суверенне право жити як звикли – то святе, а кляті масони та світові уряди постійно зазіхають на суверенність простого маленького народу.

Один із перших прикладів відстоювання власного суверенітету явили планеті аборигени з Полінезії, котрі вважали, що мають суверенне право на канібалізм. І навіть дуже показово з’їли представника світової закуліси – капітана Кука.

А як його не з’їсти, коли він такий біленький і відмінний, справжній делікатес, від якого жодний гурман не відмовиться. Бо хто ви такі, щоб нав’язувати ці правила гри.

З'їли та, мабуть, було смачно; і ще роками тримали оборону свого суверенного права жерти людей. Особливо білих людей і то не расизм, а просто добрий смак і потяг душі й шлунка до чогось незвичного.

У той час взагалі була поширена практика суверенності навіть у цивілізації. Суверенні європейські держави нормально ставилися до суверенного права інквізиції палити відьом.

Бо, власне, як ще можна боротися з епідеміями. У той час навіть антивакцинатори не заважали, бо вакцину ще не вигадали та всі ходили не дуже гарні через віспу, а хто був гарний, то ясно що відьма, і щоб ще й чуми не трапилось, таких треба було палити.

Феодали також розповсюджували своє споконвічне суверенне право першої шлюбної ночі й дуже дивувалися, коли хтось був проти. Це ж традиції!

Першими взялися виправляти ситуацію англійські барони, яким дуже не подобалося суверенне право монарха творити "бєспрєдєл". І вони започаткували правову державу.

І з того часу повелося: того не їж; того не вбивай; там не кради... Порушили споконвічне традиційне право творити, що завгодно і почали, негідники, нав’язувати це усьому світу.

Ближче до сучасності світовий уряд почав забороняти Гітлеру вбивати євреїв. Ну Гітлер з самого початку боровся зі світовим жидомасонством, тому він не був здивований і наголошував на своєму суверенному праві на концтабори.

Це ж його євреї, тому чому б йому їх не вбивати. І був підтриманий у цьому тогочасною німецькою елітою, за що та сама еліта була повішена після того, як Гітлер війну програв.

А самі німці досі карають себе за військові злочини на державному рівні. Втратили суверенність, як то кажуть.

Радянський союз війну не програвав, а тому так ніколи й не вибачився за своє суверенне право засилати людей до Сибіру, морити голодом та іншими способами регулювати кількість населення. Суверенність була збережена і досі присутня у вигляді так званої суверенної демократії.

Що означає, що держава має право вибірково труїти власних громадян і не вибірково бити по голові тих громадян, які з цим не погоджуються? Певні прояви такої суверенності ми бачимо і в російського васала — Лукашенко, де іноді вбивають, іноді ґвалтують, а тих, хто не згоден, саджають до буцегарні.

В Україні немає імперського досвіду, він десь загубився в часи Русі, коли не сталося стати імперією, тому суверенність трактується по своєму. Українська суверенність, за яку постійно веде боротьбу влада, фокусується на суверенному праві на корупцію.

І саме на неї зараз зазіхає світова закуліса, нав’язує Україні судову реформу, намагаючись відчистити судову систему. Відразу можна побачити примару втрати суверенності, бо це є українська традиція, споконвічна.

Красти у держави, особливо якщо тобі пощастило бути в керівництві держави. Тому кожного разу, коли якийсь державники говорять, що відстоюють український суверенітет, і мало що зрозуміло, що вони говорять, то те треба розуміти, що вони боронять право красти, що є базовою українською традицією.

Бо держава то невідомо що, а своє то своє. А нам придумали терміни гроші платників податків, інвестицій, верховенство права та інші бусурманські прояви сучасності й вимушені люди при владі боронити судову систему.

Бо що таке то верховенство право невідомо, такого в нас ніколи не було, а от поважних людей ображати не можна. А ці міжнародники не поважають ні українських авторитетів, ні українські традиції права.

Нав’язують нам британську модель, тьху на них! Не розуміють що український шлях – то шлях компромісів, а отже і судова реформа очищення має полягати у компромісі з тими, від кого її треба очистити; бо всі ж свої й нікого ображати не можна.

Це святі українські традиції, які намагаються поламати ці бездуховні масони. Через коліно, як колись полінезійців, що ласували Куком.

Все в них раціонально і нічого людського не залишилося. І дуже добре, що будь-хто, потрапляючи в українську владу, навіть якщо до цього був західником, починає розуміти важливість корупційного суверенітету і починає ставати в ряди його захисників від усяких там МВФів.

Кожен раз ці світові масони приходять і руйнують традиційні світі, заважають їсти один одного, труїти, красти. От не дають жити, як то вихователі у дитячому садочку відривають дітей від їх природних радощів, як то поїдання піску чи витирання ручок після туалету шторами.

Забирають найдорожче і зрозуміло, що влада має чинити опір. Но пасаран, не пройдуть буржуї!

Україна то останній бастіон у світі; ну майже останній — ще є Афганістан. Наприклад, там суверенного права набагато більше, але вони заслуговують, бо дуже добре чинять опір будь-яким зазіханням і якщо що, то підривають усіх, хто нав’язує ті думки, про рівність, наприклад чи про верховенство права.

Українці народ більш миролюбний. Але і свого суверенного права на корупцію не віддадуть так просто.

Співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital". Спеціаліст відділу продажів боргових інструментів.

Читайте також
Хто саме добирав нинішні прокурорські кадри
Опінії
Хто насправді створив Мілея?
Політика
Врятувати Україну шляхом морального виховання дітей: приклад Італії
Новини
Уряд Італії має намір скоротити податки з наступного року
Світ
Де декларації тих, хто вимагає впровадження антикорупційних реформ в Україні?
Політика
Мов примара комунізму по Європі Україною стрімко шириться чергова прокурорська реформа.
Блоги