Created with Sketch.

Товариш Сі перекупив американський бізнес

28 березня, 21:54

Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.

Відповідний фотозвіт із закритої зустрічі оприлюднила пресслужба міністерства закордонних справ Китайської народної республіки. Сі Цзіньпін віч-на-віч поспілкувався з представниками промислово-торговельних та академічних кіл США, ще раз замкнувши на собі всі економічні питання.

Зазначається, що зустріч відбулася після завершення «Форуму розвитку Китаю», на якому церемоніальний посадовець прем'єр-міністр КНР товариш Лі Цян виступив із нудною, шаблонною промовою. Чиновник, який de facto та de jure ніхто у владній ієрархії Піднебесної, не став особисто проводити переговори ні з ким із гостей.

Таким чином, прийняття американських бізнесменів безпосередньо товаришем Сі стало «кульмінацією та великою честю для найважливіших економічних партнерів Китаю». Диктатор дав зрозуміти запрошеним представникам еліти США, що «їхні тривоги та питання будуть почуті на самій вершині китайського Олімпу».

«Китай розробляє і вживає низку найважливіших заходів, спрямованих на всебічне поглиблення реформ. Ми докладаємо невпинних зусиль для створення першокласного інтернаціоналізованого бізнес-середовища, що забезпечує дотримання ринкових принципів і верховенство закону, щоби розширити простір для розвитку міжнародного, включаючи американські компанії», — запевнив Сі Цзіньпін.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — шалені борги. Комуністичний режим довів країну до ручки.

Читайте також
Швейцарський «мир» сплачений великою українською кров'ю
Опінії
Україна презентувала у Катарі план завершення війни
Політика
Ненсі Пелосі закликала Сатаньягу піти у відставку і покаятися за геноцид палестинців
Світ
Найкращим другом Ізраїля залишається РФ
Політика
Україна намагається обірвати зв'язки Індії з РФ, налагоджені ще за СССР
Політика
Путініст Мадуро у нафтових обіймах Бориса Джонсона
Економіка