На тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.
Красномовним доказом слугує програмна стаття китайського лідера на шпальтах головного журналу комуністів Піднебесної — Qiushi. У стислому викладі товариш Сі оповідає для однопартійців ідею реалізації важливих міркувань щодо роботи так званого «Єдиного фронту» (统战线).
Зі слів диктатора, вказана структура «створена Компартією для роботи зі співвітчизниками за кордоном та просування ідей Компартії у захисті національного суверенітету, безпеки та інтересів розвитку Китаю за його межами». Товариш Сі націлився на опанування умів китайської діаспори у світі.
Головним завданням «Єдиного фронту» визначено «зміцнення патріотичних сил за кордоном, розвивати та нарощувати сили, які розуміють Китай та приязно ставляться до Китаю». На додачу, Сі Цзіньпін пропонує сприяти обміну і взаємному запозиченню між китайською та чужоземними культурами й цивілізаціями.
Починаючи з 1 січня у складі Центрального Комітету Компартії Китаю вже запрацював спеціальний Відділ «Єдиного фронту» (统 一 战线工作部). До його функцій, зокрема, входить збирання інформації про приватних осіб та організаціях за кордоном, які мають соціальний, діловий чи академічний вплив у себе в країні.
«Робота ініційованого мною «Єдиного фронту» полягає у тому, щоби ці особи чи організації підтримували інтереси Компартії. Саме тому «Єдиний фронт» займається формуванням міжнародної громадської думки про Китай, моніторингом та звітністю про діяльність китайських діаспор, аж до створення умов для промислового шпигунства. Ми мусимо реалізувати спільну стратегію Компартії щодо розв'язання тайванської проблеми за нової епохи.
Ми розвиватимемо та зміцнюватимемо сили патріотичного об'єднання Тайваню з великою батьківщиною, протистояти сепаратистським діям пропагандистам «незалежності Тайваню» та сприяти повному возз'єднанню обох Китаїв. Ми будемо активно допомагати китайцям, які живуть за кордоном, і китайцям, що повернулися, а також членам їхніх сімей присвятити себе модернізації батьківщини та справі мирного возз'єднання», — висновує у своїх роздумах диктатор КНР.
Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як китайська професура пропонує товаришу Сі не вкладатися в «українську кризу». Російська воєнна агресія остогидла інтелектуалам Піднебесної, бо китайська економіка також втрачає.