Created with Sketch.

У Лубенській галереї відкрили весняний вернісаж живопису

03 березня, 14:52

Студенти та викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зібрали справжніх поціновувачів мистецтва. Подія знакова.

Відповідний фотозвіт із Галереї  образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького виклала пресслужба органу місцевого самоврядування. Минулими вихідними там відбулося урочисте відкриття виставки «Буде весна».

Наголошується, що до зали прийшло безліч гостей і творчих особистостей громади, яким не байдужий живопис та почуття прекрасного. Виставку картин луганські студенти із викладачами присвятили 10-й річниці вимушеного перебування кафедри на вигнанні через московитську окупацію.

Всі експоновані роботи — свідчення фахової підготовки й уміння працювати у різних техніках, із різними матеріалами, по-сучасному підходити до вирішення мистецьких завдань у творчому тандемі з провідними митцями нашої області. Такою насправді є соборність та неподільність згуртованої української нації.

«Мистецькі праці вражають креативом: портрети, пейзажі, сюжетно-тематичні композиції, скульптура та керамічні твори. З експозицією можна ознайомитися впродовж місяця. Буде весна і на календарі, і в житті українців», — прокоментували подію організатори.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що картинну галерею просто неба відкрили у Миргороді. Нова постійна мистецька окраса, яка милуватиме око жителів і туристів курортного міста на Полтавщині.

Читайте також
«Українська Ірландія» у серці Дніпра
Історія
Новий Chevrolet Corvette від General Motors для арабських шейхів
Світ
Партія «ДІЯ» і молодіжна організація «ГРІМ» влаштували вишкіл для школярів Кременчука
Спорт
Діти нацгвардійців з «Омеги» пишаються Чином своїх батьків
Війна
(Де?)Гуманізація
Війна
Без страху: на передовій відбулося заприсяження мечоносців 33-ї ОМБр
Війна