Created with Sketch.

У Путіна іранські дрони-камікадзе, у Зеленського – «подолана корупція»

09.06.2023, 21:12
Фото: Voice of America

На Росії збудують завод безпілотних літальних апаратів, а Зе-владі простіше побиратися на Заході й ігнорувати вітчизняну промисловість.

Іранський режим аятол має намір спорудити у межах ресурсної федерації московії збудувати цілий завод, виробництво дронів-камікадзе розпочнеться не пізніше середини 2024 року.

Такі відомості озвучив контрадмірал Військово-морських сил США і координатор зі стратегічних комунікацій американської Ради національної безпеки Джон Кірбі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, представники розвідки США вважають, що завод у російській особливій економічній зоні "Алабуга" може запрацювати на початку наступного року, а наразі Іран пересилає до Росії матеріали, необхідні для будівництва і виробництва БПЛА.

У Білому домі показали навіть маршрут постачання запчастин і супутникові знімки місця, попередньо підготовленого під майбутні цехи в окупованій росіянами Республіці Татарстан.

Водночас показово, що в Україні нічого подібного досі не відбувається, оскільки Зе-команді, яка при владі, легше випрошувати військове обладнання у західних партнерів, але не творити власне.

"Найвеличніший лідор світу" і його адміністратор із Банкової взагалі ігнорують вітчизняне дроновиробництво, вставляючи палки у колеса руками митників-корупціонерів волонтерам, які всіма правдами й неправдами передають нашим захисникам на фронт такі потрібні "Mavic" чи "DJI".

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що влада Ісламської республіки Іран хизується тим, як їхні дрони типу "Shahed" нібито "змінили правила гри" в Україні.

Читайте також
Україна не лише воює, а й продукує власну зброю
Економіка
Україна дає Заходу шанс устигнути переозброїтися до глобального конфлікту
Опінії
Вінницькі майстри розробили дрон-убивцю «Орланів»
Економіка
Ворожі дрони із термобаричною вибухівкою падатимуть частіше на голови українців
Війна
Виробництво зброї у Німеччині під загрозою зриву через масштабний страйк
Економіка
Глобальне переозброєння: азійська «вісь зла» здобуває першість
Економіка