Created with Sketch.

У Туреччині протестували колісний дрон KAPGAN

30.01.2023, 18:10
Фото: Caliber.az

Безпілотний "розумний робот" турецького виробництва із 12,7-міліметровим кулеметом успішно пройшов перші вогневі випробування.

Відповідний звіт з одного із полігонів в Анатолії виклало провідне турецьке видання у галузі оборони та національної безпеки "Savunma Sanayii Dergilik", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що новий суходільний дрон із великокаліберним скорострілом розробила компанія "HAVELSAN", концепт був продемонстрований ще на стамбульському EXPO-2020.

Глава оборонної промисловості країни Ісмаїл Демір заявив, що багато турецьких компаній успішно працюють над безпілотними наземними транспортними засобами та дав такі оцінки:

«Наша якісна продукція використовується на службі у наших сил безпеки, робляться зусилля щодо наділення деяких з них новими можливостями. Наша безпілотна наземна техніка продовжує оснащуватись новим озброєнням. Днями наш безпілотний наземний автомобіль типу "KAPGAN" успішно пройшов перші вогневі випробування з великокаліберного 12,7-мм кулемета. Тепер цей "розумний дрон-знищувач" із нетерпінням чекає на можливість вирушити до своїх побратимів, що працюють у польових умовах».

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ще на початку січня поточного року у Туреччині також випробувано власну систему протиповітряної оборони під назвою "Siper".

Читайте також
Глобальний цифровий блекаут
Новини
Meta запустила платні підписки для Facebook, Instagram та WhatsApp
Світ
Нові хижаки цифрової доби
Опінії
Китай представив універсального робота-домогосподарку
Світ
Цукерберг звільнив 8000 працівників за один день: решту навчатимуть АІ
Світ
Сельчук Байрактар: Ми рухаємося до темних віків
Політика