Created with Sketch.

У Запорізькій області виявили мобільні крематорії окупантів

18.10.2022, 08:09
Фото: evocation.info

Російський терористичний контингент вирішив повернутися до апробованої на весні у Маріуполі практики знищення доказів своїх злочинів.

Відповідні фотодокази з тимчасово окупованого міста Пологи у Запорізькій області виклали волонтери громадської ініціативи "Evocation.Info", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, перекидають пересувні печі для спалювання трупів людей із сусідньої Донеччини, звідки вони потрапили з Ростовської області РФ.

«Зафіксовані мобільні крематорії на території тимчасово окупованої Пологівської громади призначені для приховування воєнних злочинів проти мирного населення. Росіяни знову  намагаються спалити тіла закованих і невинно вбитих ними українців», – прокоментували ситуацію волонтери громадської ініціативи "Evocation.Info".

Також додамо, що у лютому-березні поточного року кілька десятків пересувних печей для спалення було помічено у Гомельській області Білорусі, звідки вони заїжджали на Київщину та Чернігівщину з метою приховування вчинення московитами геноциду українців.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прокурор Міжнародного кримінального суду переконаний, російські воєнні злочинці можуть бути відправлені з України до Гааґи.

Читайте також
росія узаконила мародерство
Війна
Міжнародний суд ООН прийняв позов росії щодо звинувачення України в «геноциді»
Війна
ГУР і рух опору на Херсонщині підірвали авто з росіянами
Війна
Ордер на арешт путіна залишиться чинним навіть за умови мирних переговорів, - МКС
Політика
Гегсет під час удару по контрабандистах наказав «знищити всіх», хто вижив
Політика
Піт Гегсет отримав звинувачення у воєнному злочині
Війна