Created with Sketch.

Україна і Глобальний альянс за свободу: Помпео і Спартц проти Єрмака

13.07.2022, 07:01
Фото: YouTube

Україна має бути вільною, а свобода вимагає сили й гідності. Задля європейської безпеки, Україна повинна залишатися суверенною державою.

Кілька тижнів тому, а саме 24 червня, Державний секретар США у 2018-2021 роках Майк Помпео виступив у в Інституті Гадзона (Hudson Institute) з фундаментальною промовою. Без перебільшення, програмний виступ у найближчому майбутньому учасника президентських перегонів-2024 (див. тут).

В основі – війна України за незалежність і свободу, а також роль та місце українців у глобальному світі. На превеликий подив в українському медіапросторі заява Помпео залишилася непоміченою.

На відміну, наприклад, від виступу Елізабет Трасс під час офіційного прийому мера Лондона. Можливо тому, що промову міністра закордонних справ Великої Британії спочатку розібрали на цитати.

Хотілося б звернути увагу читачів на тезу Помпео, яка опосередковано перегукується з "кейсом Вікторії Српартц". І в чомусь пояснює мотиви конґресвумен (до слова, також представниці Республіканської партії, членом якої є ексдержсекретар – прим. ред.).

Наведемо лише деякі, проте доволі красномовні цитати з виступу колишнього чиновника з адміністрації президента Дональда Трампа: «Свобода, проголошена у нашій Декларації про незалежність, гарантована нашою Конституцією і гарантована Конституцією України, можлива лише у тому випадку існування обмеженого правління [урядування – прим. ред.], а не його розширення, оскільки експансивний уряд через своє бажання наростити владу підриває індивідуальну свободу волі та вибір, остаточно знищуючи свободу».

У зв'язку з цим постає питання, чи є голова президентського офісу (тобто, Андрій Єрмак – прим. ред.) агентом/шпигуном/зрадником? На жаль, публіці про це достеменно невідомо.

Проте, якою б не була відповідь, обороноздатності країни вона не зашкодить, а розколу у справі двопартійної підтримки України в Америці не викличе. Щодо сприйняття України як країни БЕЗ Свободи, уряд якої не обмежений – тут сумнівів у зусиллях пана Єрмака, спрямованих на концентрацію/монополізацію влади, як би й немає.

Власне, це поки що питання виключно до керівника Офісу Президента. Зі зрозумілих причин...

Автор – Сергій Довґаль

Читайте також
Глава держави Єрмак вирішив звільнити Умєрова з посади Міністра оборони України
Позиція
Верховний суд може зобов'язати Верховну раду призначити вибори президента
Позиція
«Кульгава качка» боїться проводити вибори в Україні та хоче заблокувати соцмережі
Політика
Про що свідчить рейтинг Time
Опінії
В Україні вирішили копіювати найгірші тоталітарні режими світу.
Опінії
МВС передасть ТЦК дані про машини у власності громадян та підприємців
Політика