Created with Sketch.

Уряд Сакартвело боїться називати росію країною-агресором

02.08.2022, 18:01
Фото: Caucasus Watch

Двосторонні відносини між Тбілісі та Москвою відверто мають характер васалітету, де перший займає підлеглу роль, яку йому відвела друга.

Свідченням цього є позиція чинного уряду Сакартвело під проводом політичного проєкту олігарха Бідзини Іванішвілі "Грузинська мрія".

Напередодні формальний партійний лідер Іраклі Кобахідзе відмовився називати росію країною-агресором, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Apsny.ge".

Причиною стала поява на вулицях і станціях метрополітену Тбілісі рекламних банерів із гучним написом "Росія хоче війни, а не Захід!", які політик вважає провокацією опозиційних сил.

«Демонстрований подібними банерами зміст, певно може викликати конфлікт. Адже до нас приїжджає багато росіян, яким це не сподобається. Якщо я не помиляюся, там написано, що війну хоче Росія, але не Захід. Я взагалі не знаю, що означає ця кампанія. Вірогідно, це провокація наших опонентів. Ми не можемо вести публічну дискусію на цю тему», – висловився Іраклі Кобахідзе.

Водночас голова партії "Грузинська мрія" переконаний у тому, що на тлі повномасштабного російського вторгнення Тбілісі має підтримати зв'язки з обома сторонами конфлікту й дотримуватися нейтралітету.

Цілком імовірно, що основною причиною таких заявив представників чинного уряду південнокавказької країни показують, кому вони служать і чиї інтереси обслуговують, очевидно, йдеться не про грузинський народ, а Кремль.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прем'єр-міністр Сакартвело переконаний: його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.

Читайте також
Ілон Маск і трампісти
Опінії
Дональд Трамп матиме серйозні проблеми, якщо припинить підтримку України, - Foreign Affairs
Війна
Трамп і Маск: що живить цей тандем
Опінії
Туреччина закликала заборонити відправку зброї Ізраїлю
Війна
Криза ідентичності ООН
Опінії
Україна — НАТО: про помилкові припущення Заходу
Опінії